• KPPAR Marijampolės filialas kviečia į diskusiją ,,Kaip įprasminti verslą Marijampolėje“

   

  Kovo 31 d., 10:00 val.  kviečiame, Jus, drauge su Marijampolės filialo verslo bendruomene, diskusijai – ,,Kaip įprasminti verslą Marijampolėje“.

  Diskusijos tikslas – aptarti verslo bendruomenės veiklos įprasminimo galimybes, prisidedant prie Marijampolės miestą reprezentuojančių objektų ir vietų sukūrimo.

  Marijampolės verslininkai norėtų mieste įprasminti savo, kaip verslo bendruomenės veiklą, kuriant ir vietos gerbūvį visuomenei, norima rasti sprendimą, patrauklų ne tik verslininkams, bet ir gyventojams bei miesto svečiams.  Kaip pavyzdžiai – kitų miestų verslo bendruomenės stato laikrodžius, sodina Sakurų alėjas, stato skulptūras ir pan. Esame atviri visiems pasiūlymams ir idėjoms.

  Diskusijoje kviečiame dalyvauti architektai, istorikai, turizmo atstovai, miesto planavimo specialistai, verslininkai. Kviečiame dalyvauti diskusijoje bei išsakyti savo nuomonę ir lūkesčius.

  Vieta: Marijampolės savivaldybės administracija, 2 a. salė.

  Apie dalyvavimą prašau informuoti Marijampolės filialo direktorę Kristiną Grigę el. laiškukristina.grige@chamber.lt / marijampole@chamber.lt arba telefonu +370 605 09014.

  Loading Map....

  Data: 2023-03-31, nuo 10:00 iki 12:00

  Vieta: Marijampolės savivaldybė, J. Basanavičiaus a., Marijampolė


Skip to content