• Kauno PPAR kviečia Kaišiadorių verslininkus į susitikimą

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai – didžiausia Lietuvoje verslo bendruomenę telkianti organizacija, šiuo metu vienija 720 Kauno regiono įmonių: Kauno, Kauno rajono, Marijampolės, Kėdainių, Jonavos, Kaišiadorių, Raseinių, Prienų, Birštono, Šakių, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos, Kalvarijos savivaldybėse.

  KPPA rūmai sėkmingai plėtoja paslaugas verslui, atstovauja bendriems verslo interesams bendradarbiaudami su valdžios ir valstybės valdymo institucijomis bei tarptautiniame lygmenyje.

  Džiaugiamės jog Kauno PPA rūmų veiklos rezultatai yra matomi ir vertinami, verslo bendruomenė auga, prie jos prisijungia vis nauji nariai.

  Šių metų rugpjūčio 29 d. (pirmadienį) 15:30 val. kviečiame Kaišiadorių krašto verslo atstovus į susitikimą su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovais. Susitikimo metu  atsakysime į jums aktualius pastarojo laikotarpio klausimus, tiesiogiai liečiančius jūsų vadovaujamus verslus, bei aptarsime galimybę steigti KPPAR atstovybę Kaišiadoryse.

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija.

  Dėl papildomos informacijos ir registracijos kreiptis į Mindaugą Kuklierių kontaktais:

  El. p.: kuklierius.mindaugas@gmail.com, tel.nr.: +370 699 42924

   

  *Nauda būti verslo bendruomenėje labai didelė. Kauno prekybos, pramonė ir amatų rūmuose nuolat vyksta susitikimai su valdžios atstovais, kasdien organizuojami mokymai, seminarai. Taip pat veikia įvairūs narių klubai, kryptingai orientuoti suteikti visas galimybes verslo atstovams siekti pramonės ir prekybininkų užsibrėžtų tikslų. Viena įmonė ne visada pajėgi išspręsti savo problemas, tad padedame rasti geriausius sprendimus, nes nuolat diskutuojame su įvairiomis institucijomis.

  Loading Map....

  Data: 2022-08-29, nuo 15:30 iki 17:00

  Vieta: Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras, Gedimino g. 55, Kaišiadorys

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content