• Rūmų bendruomenės klubas UAB „Mano sofa“

  Birželio 27 d., 15 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia narius į Rūmų bendruomenės klubą, kuris vyks „Drobės fabriko“ patalpose įsikūrusioje UAB „Mano sofa“ (Drobės g.62, Kaunas).

  „Drobės fabrikas“ – autentikos ir charakterio pilnas traukos centras Kaune, sukurtas kiekvieno kūrybai ir idėjoms. Naujam gyvavimo etapui prikeltas istorinis pastatas transformuotas į urbanistinio stiliaus erdves, kuriose kuriasi charizmatiški verslai. „Drobės fabriko“ erdvių interjero dizainui išskirtinio stiliaus suteikia čia įsikūrusi UAB „Mano sofa“. Tai minkštaisiais baldais prekiaujanti įmonė, kurios sofos ir foteliai per 10 metų tarp Lietuvos klientų jau užsitarnavo kokybiškų, itin patogių ir patvarių baldų vardą. Įmonės tikslas – pasiūlyti mūsų šalies gyventojams kokybiškus, pačių lietuvių pagamintus baldus su aukščiausios kokybės garantija.

   

  Įmonės vizija – plėsti lietuviškų baldų ir interjero prekių asortimentą. UAB „Mano sofa“ prekiauja UAB „Scapa Baltic“ minkštaisiais baldais, UAB „Kelio ženklai“ ir IDDO prekės ženklo kietaisiais baldais, Etno Design medžio lukšto šviestuvais ir kitais aksesuarais, „Natūralių idėjų“ namų kvapais, lietuvių keramikų gaminiais.

  Taip pat salone nuolat vyksta kultūriniai renginiai: paveikslų parodos, poezijos ir muzikos vakarai, įvairūs teminiai renginiai. Pagrindinė veiklos sritis visgi išlieka individualių klientų sofų užsakymų priėmimas, o taip pat įmonė dirba su architektais ir interjero dizaineriais bei su jų projektais.

   

   

   

  Įmonė pateikia faktus apie siūlomų minkštųjų baldų išskirtinumą:

  – Gamybinė patirtis 25 metai, produkcija eksportuojama į Skandinavijos šalis bei vakarų Europą.

  – Sofų ir fotelių modeliai yra kuriami švedų/danų/lietuvių dizainerių. Turi iš viso apie 50 sofų ir fotelių modelių, sofos turi daug modifikacijų. Didelis audinių pasirinkimas.

  – Visos gamybos medžiagos yra aukščiausios kokybės. Garantija suteikiama 2 metams. Gamybos terminas yra 4-5 savaitės.

  – Nėra sofų su miegamaisiais mechanizmais, nes įmonės požiūriu miegamasis mechanizmas „suvalgo“ kokybišką sėdėjimą ant sofos.

   

   

   

  Programa:

  • Naujų Kauno PPA rūmų narių pasveikinimas bei jų prisistatymas rūmų bendruomenei.
  • Ekskursija po parduotuvės patalpas.
  • Bendravimas neformalioje aplinkoje.

  Dėl papildomos informacijos kreiptis kontaktais: Laima Bytautienė el. p.: laima.bytautiene@chamber.lt, tel. nr.: +370 680 27800

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija. Registracija vyks iki birželio 26 d. 17:00 val.

  Loading Map....

  Data: 2023-06-27, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: UAB „Mano sofa“, Drobės g. 62, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content