• KPPAR Kėdainių filialas kviečia į susirinkimą tema: „Kokiomis savybėmis pasižymi efektyvus žmogus“

  Rugpjūčio 25 d. 16.00 val. kviečiame KPPAR Kėdainių filialo narius į susitikimą, kurio metu geštalto psichoterapijos konsultantė Kristina Sadauskienė ir sertifikuota DaVinci 365® ARCHITECTUS programos trenerė Ineta Morkūnienė dalinsis įžvalgomis tema:

  „Kokiomis savybėmis pasižymi efektyvus žmogus, kurie mąstymo ir elgesio įpročiai padeda, o kurie trukdo siekti gyvenimo tikslų?“

  Projekto „vaiko emocijos“ kūrėja K. Sadauskienė, remdamasi lyderiaujančių Kalifornijos (JAV) ir Kvinslendo (Australija) universitetų asmenybės portreto testo ir jo pritaikymo galimybių metodikomis, pristatys 10 kritinių asmeninių savybių, lemiančių efektyvumą, tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

  Šis testas leidžia pamatyti žmogaus mąstymo ir elgesio įpročius, pamatuoti, kiek žmogus išnaudoja savo potencialo, parodo, kaip linkęs priiminėti sprendimus.

  • Norintieji dalyvauti ir gauti nuorodą į testą, prašome užsiregistruoti iki rugpjūčio 17 d. 12:00 val. Atlikti testą užtruksite 20 minučių.
  • Gavus kiekvieno užsiregistravusio dalyvio atsakymus, kiekvienam bus parengtas individualus aprašymas, kuriuos atiduosime vokuose, rugpjūčio 25 d. filialo susitikimo metu ir kiekvienas dalyvis galės pats įsivertinti savo savybes, jei norės – pasitikrinti, kiek tai sutampa su realiais testo rezultatais.

  Pranešėjos:

  Kristina Sadauskienė, geštalto psichoterapijos konsultantė, projekto „vaiko emocijos“ kūrėja, UAB „Tęstinių mokymų centro“ projektų vadybininkė.

  Ineta Morkūnienė, sertifikuota DaVinci 365® ARCHITECTUS programos trenerė, dirbanti su giluminiais mąstymo ir elgesio įpročių pokyčiais. Daugiau informacijos: https://davinci365.lt/

  Pagal KPPAR Kėdainių filialo darbotvarkę, bus narių ir svečių prisistatymas bei aptarti filialo klausimai.

  Būtina išankstinė registracija, papildoma informacija el. paštu: ramune.gustiene@chamber.lt, tel. +370 673 20 205

  Vieta: VšĮ Kėdainių profesinio rengimo centras, Šėtos g. 105, Kėdainiai (I a. , posėdžių salė).

  Loading Map....

  Data: 2022-08-25, nuo 16:00 iki 18:30

  Vieta: VšĮ Kėdainių profesinio rengimo centras, Šėtos g. 105, Kėdainiai

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content