• KPPAR Jonavos filialo verslo klubo susitikimas

  KPPAR Jonavos filialo verslo klubo susitikimas

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialas, kviečia Jonavos verslo klubo renginį,- susitikimą tema “Įmonės vadovo atsakomybė – rizikuoji, apsidrausk

  Turbūt ne kiekvienam vadovui žinoma, jog eidamas vadovaujančias pareigas, asmuo už savo sprendimus atsako visu savo asmeniniu turtu bei finansais. Per paskutinius kelerius metus Lietuvos teismus pasiekė beveik 4 kartus daugiau bylų, kuriose buvo nagrinėjamas vadovaujančių asmenų sprendimų teisėtumas, siekiama išieškoti tariamai įmonėms padarytą žalą iš įmonių vadovų. Tokios pretenzijos yra nekontroliuojamos, o vadovas jas gali gauti iš bet kur – iš valstybinių institucijų, bendrovės akcininkų, darbuotojų, kreditorių, klientų .

  Kaip išvengti tokių situacijų, kuo čia galėtų pagelbėti civilinės atsakomybės draudimas įmonių vadovams , mums papasakos UADBB “Colemont draudimo brokeris” generalinio direktoriaus pavaduotojas Karolis Blavaščiūnas bei regiono vadovas Jonas Osinskis Jonavos verslo klube. Po pristatymo vyks gyva diskusija su įmonių vadovais.

  Susitikimas vyks įmonėje UAB Baldai jums – 2018 metų vasario 20 dieną, antradienį, 16.00 valandą, adresu Fabriko g. 3, Jonava.

  Klubo renginys nemokamas, trukmė apie 1 valandą.

  Maloniai kviečiame dalyvauti.

  Registracija būtina.

  Asmuo kontaktams:

  Dalia Sinkevičienė

  KPPAR Jonavos filialas

  Tel.: 8-679-74343, el. paštas: dalia.sinkeviciene@chamber.lt

  Data: 2018-02-20, nuo 16:00 iki 18:00


Skip to content