• Konsultacinis pardavimas

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai

  ir rūmų narys – Mokymo centras “iCAN”

  balandžio 2 d. kviečia

  į PRAKTINĮ SEMINARĄ:

  Konsultacinis pardavimas

  Seminaras skirtas įvairaus lygio pardavimų vadybininkams, pardavimų vadovams ir darbuotojams, susijusiems su pardavimais.Tikslas – lavinti konsultacinio pardavimo įgūdžius, pasiekti užsibrėžtų pardavimo rezultatų.

  Kuo naudinga?

  Pardavimo darbuotojai supranta pardavimo sistemą, procesą ir moka jį valdyti. Sugeba įvertinti kliento poreikius, parinkti tinkamus sprendimus, įgyti pasitikėjimą ir ilgalaikį bendradarbiavimą. Ugdomi pardavimo įgūdžiai stipriną darbuotojo profesionalumą, padeda pasiekti geresnių pardavimo rezultatų.

  Kaip vyksta?

  Teorija – 30%, praktika – 70%. Individualios ir grupinės užduotys, diskusijos, sumodeliuotos situacijos, dalomoji medžiaga. Temos derinamos pagal dalyvių poreikius, jų veiklos specifiką ir įgūdžių lygį.

  Galutinis šio seminaro tikslas – kad į jį atvykę žmonės išeitų su aiškiu supratimu, kas yra profesionalūs pardavimai, kaip pardavimuose pasiekiamas geras rezultatas, kaip jiems užtikrinti nuolatinius pardavimus, jų augimą, bei naujų klientų paiešką. Papildoma šio seminaro nauda – konkretūs pardavimų įrankiai bei technikos, kurias dalyviai galės pritaikyti savo darbe.

  DĖMESIO!!! Seminaro dalyviai mėnesio eigoje po vykusių mokymų turės 1 val. trukmės nemokamą konsultaciją pardavimų klausimais su lektoriumi.

  Lektorius – VALENTINAS MARINIONOKAS – Pardavimų vadovas-praktikas, prekybos konsultantas, lektorius. Du metus iš eilės įvertintas kaip geriausias Nissan pardavėjas savo regione. Turi 15 metų praktinę aktyvių pardavimų patirtį mažmeninėje prekyboje. Iš asmeninės patirties žino kaip efektyviai parduoti skirtingus produktus ir paslaugas, kaip sukurti lojalių klientų tinklą, kaip pakelti aptarnavimo kokybę. Nuolat kelia savo kompetenciją ir diegia naujoves savo veiklose. Mokymų programose naudoja efektyviausias, praktikoje patikrintas ir pasiteisinusias pardavimų technikas.

  Seminaras vyks Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų salėje, K.Donelaičio g. 8, Kaune

  Seminaro trukmė: 09.00-16.30 (kavos pertraukėlės 10:30-10:45 ir 14:45-15:00; pietų pertrauka 12:15-13:15)

  Seminaro kaina: Kauno PPA rūmų nariams – 80 Eur, kitiems klausytojams – 110 Eur.

  Dalyviams bus išduoti pažymėjimai, metodinė medžiaga, kurią galės naudoti tiesioginiame darbe.

  Platesnė informacija: el. paštu: agne.kudirkiene@chamber.lt , tel. (8 37) 20 34 83.

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu (faksu) sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

  Maloniai prašome dalyvio mokestį sumokėti grynais (K. Donelaičio g. 8; kabinetas Nr. 7) arba pervesti nurodytą sumą į Rūmų sąskaitą (įmonės kodas 110068545, a/s LT95 4010 0425 0007 3374 AB DNB bankas arba a/s LT61 7044 0600 0310 5231 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu.

  Maloniai lauksime Jūsų atvykstant!


  Data: 2015-04-02, nuo 09:00 iki 16:30


Skip to content