• Kokios lyderystės reikės rytoj?

  Gerbiami verslo vadovai!

  Kviečiame į Verslo vadovų ir INNO klubų inicijuotą renginį balandžio 23 d. 16:30 val.

  Dr. Alisa Miniotaitė ir verslininkas Ignas Staškevičius pristato knygą „Lyderystė“. Kviečiame į susitikimą su knygos autoriais.

  Ar visuomenėje, kur kiekvienas ugdomas būti sau lyderiu, iš viso reikia vedlystės? Kokio lyderio reikės rytoj? Lyderiu gimstama ar tampama?

  Du lyderystės praktikai – Alisa Miniotaitė ir Ignas Staškevičius – šioje knygoje kartu ieško atsakymo į lyderystės „kaip“. Kaip tapti lyderiu, kaip vesti žmones pirmyn, kaip padaryti, kad žmonės tave sektų, kaip pasiekti tikslą? Diskutuodami ir dalydamiesi patirtimi, autoriai žvelgia į lyderystės reiškinį pro skirtingų teorijų akinius. Iš jųdviejų spalvingo pokalbio atsiradusios įžvalgos įkvėps tikslų siekiančius vadovus, padės norintiesiems tapti lyderiais, jaudins tiesiog smalsius skaitytojus.

  Dr. Alisa Miniotaitė

  Tarptautinės bendrovės ALISA MANAGEMENT LABORATORY įkūrėja, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų magistrantūros Lyderystės programos vadovė.  Veda mokymus, konsultuoja Lietuvos ir užsienio bendroves. Laidų bei straipsnių autorė, aistringa slidininkė ir keliautoja, mama.

  Ignas Staškevičius

  Gimė 1970 metais, nuo tada gyvena Vilniuje. Su bendraminčiais įsteigė ir išplėtė ne vieną verslą, tarp jų – prekybos tinklą „Maxima“. Yra studijavęs mediciną ir teisę, vadovavęs įvairioms bendrovėms, parašęs keletą knygų, sukūręs dokumentinių filmų, nubėgęs maratoną.

  Trukmė: 2 val.

  Renginyje galėsite pateikti klausimus, diskutuoti.

  Kviečiame dalyvauti pageidaujančius įmonių vadovus!

  Papildoma informacija el. paštu vera.mileikiene@chamber.lt

  Loading Map....

  Data: 2019-04-23, nuo 16:30 iki 18:30

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vytauto pr. 29 (II a.), Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content