• Kauno verslo vadovų klubo susitikimas „Tilto konstrukcijos stūmimas“

  Didžiausia transporto infrastruktūros statybos įmonė Baltijos šalyse AB „Kauno tiltai“ šiuo metu vykdo naujojo tilto per Nerį kelyje A1 ties Kleboniškiu statybos darbus. Spalio 8-9 dienomis bus vykdomas naujojo tilto metalinės konstrukcijos perdangos užstūmimo antrasis etapas.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubo narys, AB „Kauno tiltai“ gen. direktorius Aldas Rusevičius kviečia į susitikimą tiesiog statybvietėje. Iš pirmų lūpų išgirsite apie šį unikalų inžinerinį statinį, jo statybų išskirtinumą, bei stebėsite tilto konstrukcijos stūmimo darbus.

  Numatoma susitikimo trukmė – apie 1 val.

  Apie dalyvavimą prašome informuoti iki rytojaus, spalio 8 d. 11 val. el. paštu vera.mileikiene@chamber.lt arba telefonu  8 615 14 483.

  Papildoma informacija:

  Atvykti į objekto statybvietę patogu įsukant iš Jonavos gatvės (jeigu važiuojama nuo miesto pusės) arba iš Kleboniškio gatvės (jei nusileidžiama nuo magistralinio kelio A1). Bus matyti pylimas, mechanizmai ir įvažiavimas į objektą upės link. Važiuoti tolyn, palendant po tiltu ir iškart bus matyti mėlyni statybininkų vagonėliai.

  Paveiksliuke pavaizduota kaip atvažiuoti į susitikimą:

   

  Data: 2020-10-09, nuo 10:00 iki 11:00


Skip to content