• Kauno verslo vadovų klubo susitikimas

   

  Gerbiami Verslo vadovų klubo nariai!

  Lapkričio 09 d., 16:00 val., kviečiame Jus į susitikimą, kuriame pristatysime programą, sudarytą iš dviejų dalių.

  Programa:

  16:00 – 16:15 val. – „Integracijų audiovizualiniuose kūriniuose nauda verslui (Product Placement) – trumpas įvadas. Pelno mokesčio lengvatos, skirtos teikiant investicijas kino kūrimui, nauda verslui“

  Išgirsite, kaip audiovizualiniuose kūriniuose integruojami prekės ženklai ir paslaugos, bei kokią naudą galima iš to gauti. Sužinosite apie naudą Jūsų verslui, pasinaudojus pelno mokesčio lengvata kino filmų gamybai. Šią naudą yra patyrusi klubo viešnia – pranešėja  Rūta Gurung, kuri dalyvavo Eriko Kundrecko prodiusuotame socialinės dokumentikos projekte „Noriu šio darbo“, po kurio labai padidėjo jos atpažįstamumas, susidomėjimas teikiamomis paslaugomis.

  Pristatys: Erikas Kundreckas – prodiuseris, komunikacijos ir marketingo specialistas bei keleto populiarių TV serialų bei kino filmų scenarijų autorius.

  1. 16:15 – 17:45 val. – „Asmenybių tipologija pagal 5 elementus“.

  Gamtos elementų savybės paverčiamos atitinkamomis žmogaus savybėmis, kurių rinkinys lemia žmogaus charakterį, net vertybes bei daro įtaką jo elgesiui, santykiams su savimi, kitais ir pasauliu.

  Ką duoda 5 elementų teorija?

  • Vizualią, lengvai suvokiamą ir patikrinamą savęs bei kitų analizės sistemą.
  • Supratimą, jog žmogus žmogui nelygu, ir aiškumą, kodėl?
  • Priėmimą kitų žmonių trūkumus ir kitonišką mąstymą bei elgseną.
  • Galimybę prognozuoti, ko iš žmonių tikėtis, įsivertinti, kaip patiems su jais bendrauti.
  • Įrankį savęs suvokimui ir pokyčio kūrimui santykiuose, darbe, derybose, vadovaujant, personalo atrankose.

   

  Pristatys: Rūta Gurung – senovine kinų 5-kių elementų teorija paremtos asmenybių tipologijos žinovė ir praktikė. Nepaisant daugiau nei 20-ties metų rinkodaros vadovės patirties visgi pasirinko pagrindine savo veikla tai, kas net 18-ka metų lydėjo ją kaip instrumentas darbui su savimi ir kitais. Ji įsitikinusi, kad savo laiku tapti UAB „Maxima“ Rinkodaros ir pardavimų departamento direktore padėjo ne tik patirtis rinkodaros srityje, bet ir gebėjimas vadovaujant ir bendraujant taikyti jos turimas žinias apie žmonių prigimtį. Pastaruosius 8-erius metus ji dalijasi asmenybių tipologijos pagal 5-kių elementų teorija bei veidoskaitos žiniomis mokymų metu bei jų pagrindu konsultuoja pavienius asmenis, poras bei įmones.

  Kviečiame vadovus aktyviai dalyvauti, tačiau svečio teisėmis, maloniai lauksime ir visų  KPPAR narių, pageidaujančių dalyvauti renginyje. Visiems būtina išankstinė registracija.

  Papildoma informacija: el. paštu vera.mileikiene@chamber.lt, tel. +370 615 14483

  Loading Map....

  Data: 2023-11-09, nuo 16:00 iki 18:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content