• Kauno verslo moterų tinklo renginys „Investavimas“

  Gegužės 26 d., 16 val. kviečiame Kauno verslo moterų tinklo nares ir kitų įmonių, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių, vadoves į  susitikimą, kurio tema „Investavimas“.

  Tyrimai rodo, kad moterims gana gerai sekasi investavime, tai kodėl tarp investuotojų yra tiek mažai moterų? Kas paskatintų moteris aktyviau domėtis investavimo finansų rinkose galimybėmis? Kokia mūsų pačių ir moterų iš mūsų aplinkos patirtis investavime? 

  Atsakingas investavimas padeda moterims ne tik užsitikrinti finansinę gerovę, bet kartu prisideda prie geresnės savivertės ir net versliškumo skatinimo.

  Susitikimo metu kalbėsime apie investavimo svarbą, pagrindines finansines priemones, kaip pasirinkti sau tinkamiausią investiciją, kokius tarpininkus investuodami dažniausiai naudoja lietuviai, kokios alternatyvos.

  Pranešėjos: 

  Rena Saribekian: Synergy finance ir Nextury funds santykių su klientais vadovė. Kvalifikuota finansų patarėja. Kasdieninis darbas investicijų valdymas ir konsultavimas, periodinių rinkos apžvalgų rengimas, esamų investavimo strategijų priežiūra bei naujų paieška.

  Jekaterina Govina: buvusi Lietuvos banko (LB) Finansų rinkos priežiūros tarnybos direktorė, dabar advokatų kontoros Response partnerė. Investuotoja.

  Registracija: iki 2022-05-25

  Registracijos forma: https://forms.gle/kG5f9WWaHJfa2L3b6


  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Gedimino g. 43-1) didžioji salė. 

  Trukmė: nuo 16 val. iki 18 val. 

  Klausimai pranešėjoms: prašome pateikti Jus dominančius klausimus registracijos formoje.

  Labai kviečiame dalyvauti gyvai, jei tokios galimybės neturėsite – galėsite prisijungti nuotoliniu būdu (per ZOOM).

  Iki malonaus pasimatymo!

  Loading Map....

  Data: 2022-05-26, nuo 16:00 iki 18:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų didžioji salė, Gedimino g. 43-1, Kaunas


Skip to content