• Kauno verslo moterų tinklo plėtros pristatymo renginys

  Kauno verslo moterų tinklas (Kauno VMT) – tai jau 15 metų veikianti verslo moterų bendruomenė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kurios pagrindiniai tikslai:

  • Burti verslo moterų bendruomenę ir skatinti moterų verslumą: organizuoti renginius, skirtus asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui ir atstovaujamų įmonių plėtrai.
  • Skatinti savitarpio pagalbą ir tobulėjimą narėms bei realizuoti šūkį „sava tarp savų“.
  • Atstovauti moterų verslininkių interesams, siekti lygių galimybių principo užtikrinimo versle.

   

  Maloniai kviečiame Rūmų narių-įmonių aukščiausio lygmens vadoves, verslų savininkes / bendrasavininkes iš Marijampolės, Kėdainių, Jonavos filialų bei Prienų, Raseinių, Prienų, Vilkaviškio, Kaišiadorių atstovybių ir Rūmų filialų ir atstovybių vadovus ir koordinatorius atvykti į Kauno verslo moterų tinklo plėtros galimybių pristatymo renginį. 

  Data: kovo 6 d., 15 val.

  Vieta: Ąžuolyno biblioteka, Radastų g. 2, Kaunas 

  Renginio tikslas – pristatyti Kauno VMT plėtros planus Kauno PPA rūmų filialuose ir atstovybėse: steigimosi galimybes ir  veiklos reglamentą.

  Programa:

  • 15 val. ekskursija ” „Ąžuolyno biblioteka – praeitis ir dabartis“

  Modernizuota biblioteka savo skaitytojus 2024 m. sausio 19 d. pasitiko atnaujintomis jaukiomis erdvėmis. Ekskursija nukels į netikėčiausius Mažojo Ąžuolyno praeities epizodus, o jau turimą žinių bagažą papildys įdomiausiais faktais apie Ąžuolyno bibliotekos raidą ir netikėtomis detalėmis iš bibliotekos statybų istorijos. Susipažinsite su modernizuotomis bibliotekos erdvėmis, sužinosite buvusią ir esamą patalpų paskirtį, pamatysite rekonstrukcijos metu išsaugotas autentiškas interjero detales.

  • 16 val. Kauno verslo moterų tinklo veiklos ir plėtros regionuose – moterų tinklo atstovybių steigimo galimybių (verslo moterų bendruomenės būrimosi) Kauno PPA rūmų filialuose ir atstovybėse pristatymas. 
  • tarpusavio pažintis
  • Kauno VMT veiklos pristatymas
  • verslo moterų būrimasis į tinklo atstovybes regione.

   

  Planuojama pabaiga: 17:15 val.

  Labai Jūsų laukiame, nes moterų bendruomenė yra stipri jėga, kurioje puoselėjamas verslumas, lyderystė, kompetencija, bendrystė, savitarpio pagalba.

  Registracija iki 2024-03-04 https://forms.gle/osLFHZij4ER1sp4K7

  Loading Map....

  Data: 2024-03-06 - 2024-06-03, nuo 15:00 iki 17:15

  Vieta: Ąžuolyno biblioteka, Radastų g. 2, Kaunas


Skip to content