• Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų KLUBŲ SAVAITĖS pirmoji diena

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikia net dešimt klubų, kuriais rūmai labai didžiuojasi. Klubų veikla stebina, džiugina ir jungia rūmų narius nuo 2002 metų, kuomet pradėjo veikti Rūmų bendruomenės klubas. 2008 metais pradėjo kurtis specialistų ir vadovų klubai. Klubų susitikimų metu dalijamasi žiniomis ir patirtimi, aktualia informacija, susitinkama su įdomiais žmonėmis ir nuomonės formuotojais klubų veiklą  atitinkančiose srityse.

  Šiemet organizuojame Klubų savaitę, kurios metu vyks virtualūs renginiai ir susitikimai su klubų nariais. Pranešimus renginiuose skaitys ir savo kompetencija dalinsis klubų nariai. Maloniai kviečiame visus rūmų bendruomenės narius registruotis, dalyvauti Klubų savaitės renginiuose ir iš pirmų lūpų sužinoti rūmuose veikiančių klubų išskirtinumus ir privalumus, tampant jų bendruomenės dalimi. Gal vienas iš klubų yra būtent tas, kurio Jums reikia!

  PIRMOSIOS DIENOS PROGRAMA:

  Sveikinimo žodis.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius.

   

   

  INNO klubas. Klubo pristatymas.

  Tema: Kurk rytojų šiandien

  Pranešimo metu išgirsite realius patirties pavyzdžius, kaip ekonomika ir verslas pasikeitė per pastaruosius metus. Kokią įtaką tam turėjo pirmoji ir, jau dabar, antroji Covid-19 banga. Kaip pasikeitė vartotojų, pirkėjų lūkesčiai, kaip prie to prisitaikė verslas, susijęs su augintinių priežiūra? Kas padeda išgyventi besikeičiančioje rinkoje? Kokie sprendimai šiai dienai tapo svarbūs ir kodėl jie yra kitokie nei buvo iki pandemijos.

  Pristatys – Tauras Plungė, UAB „KIKA GROUP“ įkūrėjas ir bendrasavininkas, INNO klubo vadovas.

  Klausimai, diskusijos.

   

  Teisininkų klubas. Klubo pristatymas.

  Tema: Skolų valdymas.

  Tema skirta įmonių organizacijų vadovams, finansininkams, darbuotojams prisiliečiantiems prie klientų paieškos, pardavimų, administravimo ir finansų procesų. Realūs pavyzdžiai ir tikra praktika paremta informacija. Ievos patirtis bei vadovavimas skolų išieškojimo bendrovei, leis pasidalinti išmoktomis geromis ir blogomis pamokomis, kaip suvaldyti skolas.

  Pristatys – Ieva Smetonaitė, Teisininkų klubo vadovė, UAB Kontraktas direktorė, teisininkė – praktikė, turinti daugiau nei 10 metų teisinio darbo, bei darbo su skolininkais patirties.

  Klausimai, diskusijos.

   

  Kviečiame dalyvauti!

  Būtina išankstinė registracija. Registracija į kiekvienos dienos renginį yra atskira. Užsiregistravusiems prieš renginį bus atsiųsta prisijungimo nuoroda.

  Daugiau informacijos tel. (8 615) 14 483 arba el. paštu vera.mileikiene@chamber.lt

  Data: 2020-12-07, nuo 15:00 iki 17:00

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content