• Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų KLUBŲ SAVAITĖS ketvirtoji diena

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikia net dešimt klubų, kuriais rūmai labai didžiuojasi. Klubų veikla stebina, džiugina ir jungia rūmų narius nuo 2002 metų, kuomet pradėjo veikti Rūmų bendruomenės klubas. 2008 metais pradėjo kurtis specialistų ir vadovų klubai. Klubų susitikimų metu dalijamasi žiniomis ir patirtimi, aktualia informacija, susitinkama su įdomiais žmonėmis ir nuomonės formuotojais klubų veiklą  atitinkančiose srityse.

  Šiemet organizuojame Klubų savaitę, kurios metu vyks virtualūs renginiai ir susitikimai su klubų nariais. Pranešimus renginiuose skaitys ir savo kompetencija dalinsis klubų nariai. Maloniai kviečiame visus rūmų bendruomenės narius registruotis, dalyvauti Klubų savaitės renginiuose ir iš pirmų lūpų sužinoti rūmuose veikiančių klubų išskirtinumus ir privalumus, tampant jų bendruomenės dalimi. Gal vienas iš klubų yra būtent tas, kurio Jums reikia!

  KETVIRTOSIOS DIENOS PROGRAMA:

  Verslo vadovų klubas. Klubo pristatymas.

  Klubo vadovas Mantas Raišys, UAB „Incon“ direktorius, KPPAR tarybos narys.

  Tema: 2020-ieji – iššūkis verslo sektoriui. UAB „Mantinga“ praktinė patirtis.

  Už UAB „Mantinga“ vairo – jaunas vadovas. Pasaulinė pandemija – nemenkas iššūkis net didelę patirtį turinčiam vadovui. Kaip sekėsi suvaldyti pandemiją? Kokie iššūkiai laukė verslo įmonės?

  Pristatys – Mantas Agentas,  UAB „Mantinga” gen. direktorius ir valdybos narys, Kauno PPAR tarybos narys, Verslo vadovų klubo valdybos narys, YPO (angl. Young Presidents Organization) narys.

  Klausimai, diskusijos.

   

  Marketingo vadovų klubas. Klubo pristatymas.

  Tema: Elektroninis marketingas.

  Šiandien beveik nerasime įmonės ar veiklos kurios nėra internetinėje erdvėje. Pandemijos laikotarpiu tai tapo ko ne vieninteliu saugiu kanalu. Pranešimo metu bus kalbama apie konversijas, tikslines auditorijas, komunikacijos priemones, komunikacijos kanalus ir jų valdymą bei internetinės reklamos galimybes.

  Pristatys – Simonas Naudžius, tarptautiniu lygiu sertifikuotas marketingo vadovas (NIMA B / LiMA B), turintis 10-ies metų rinkodaros bei pardavimų patirtį, skaitmeninio marketingo agentūros „Rocket Science Baltics“ bendraįkūrėjas ir projektų vadovas, Marketingo vadovų klubo narys.

  Klausimai, diskusijos.

   

  Kviečiame dalyvauti!

  Būtina išankstinė registracija. Registracija į kiekvienos dienos renginį yra atskira. Užsiregistravusiems prieš renginį bus atsiųsta prisijungimo nuoroda.

  Daugiau informacijos tel. (8 615) 14 483 arba el. paštu vera.mileikiene@chamber.lt

  Data: 2020-12-11, nuo 10:00 iki 12:00

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content