• Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo atvirų durų diena

  Š. m. rugsėjo 15 dieną, 13.00 -15.00 valandą, kviečiame atvykti į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo atvirų durų dieną.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atvirų durų diena – tai renginys, skirtas supažindinti įmonių vadovus ar atstovus, su rūmų teikiamomis paslaugomis verslui, galimybes jūsų verslui augti veikiant aktyvioje bendrystėje bei apie verslo solidarumą, siekiant spręsti verslui aktualius klausimus.

  Ieškokite neribotų galimybių savo verslui! Susitikime po savaitės! Norinčius dalyvauti, prašome kreiptis į KPPA rūmų Kėdainių filialo direktorę Ramunę Gustienę el. paštu: ramune.gustiene@chamber.lt arba telefonu 8 673 20 205.

  Renginio pradžia:

  13:00 – 13.15 val. Dalyvių registracija ir pasitikimo kava

  13:15 – 13:40 val. Susipažinimas ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų paslaugų pristatymas

  13:40-15:00 val. Jūsų lūkesčių nustatymas, klausimai, atsakymai

  Maloniai laukiame visų, norinčių sužinoti, kaip galime padėti Jūsų verslui kokybiškai augti aktyvioje verslo bendrystėje tiek vietiniu, tiek tarptautiniu lygmeniu.

  VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS.

  Renginio metu gali būti fotografuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomi nuotraukose, talpinamose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

  Loading Map....

  Data: 2021-09-15, nuo 13:00 iki 15:00

  Vieta: Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka (II aukštas), Didžioji g. 11, Kėdainiai


Skip to content