• Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo atvirų durų diena

   

   

   

   

  Gegužės 31 d., penktadienį, 13:00 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialas kviečia į atvirų durų dieną, kuri vyks KPPAR  Jonavos filiale, adresu: Klaipėdos g.15, Jonava, LT-55169.

   Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atvirų durų diena – tai renginys, skirtas įmonių vadovams ir atstovams, susipažinimui su Rūmų teikiamomis paslaugomis verslui, galimybėmis jūsų verslo augimui, veikiant aktyvioje bendrystėje. Jame sužinosite ir apie verslo atstovavimą bei solidarumą, siekiant spręsti verslui aktualius klausimus, galimybes užmegzti  naujų kontaktų bei atrasti naujų rinkų užsienyje.

  Programa:

  13:00 – 13.15 val. Susipažinimas ir pasitikimo kava

  13:15 – 14:00 val.  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų paslaugų pristatymas;

  Renginyje dalyvaus Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių  ryšių ir protokolo skyriaus atstovai, kurie pristatys Rūmų teikiamas  galimybes bei paslaugas verslui tarptautinėse rinkose.

  14:00-14:45 val. Jūsų lūkesčių nustatymas, atsakymai į klausimus.

  Norinčius dalyvauti, maloniai prašome registruotis iš anksto.

  Dėl papildomos informacijos kviečiame kreiptis į KPPA rūmų Jonavos filialo direktorę Dalią Sinkevičienę telefonu: 8 679 74343, el. paštu: dalia.sinkeviciene@chamber.lt

  Maloniai laukiame visų, norinčių sužinoti, kaip galime padėti Jūsų verslui augti.

  Renginio metu gali būti fotografuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomi nuotraukose, talpinamose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

  Loading Map....

  Data: 2024-05-31, nuo 13:00 iki 14:45

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialas, Klaipėdos g. 15, Jonava

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content