• Kauno personalo vadovų klubo susitikimas

  Kauno personalo vadovų klubo susitikimas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose

  Rugsėjo 19 d., trečiadienį, Vytauto pr. 29, II a.

   

  15 val. Darbuotojų poreikio planavimas Jūsų įmonėse (Kauno kolegijos, Kauno technikos kolegijos, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos, Marijampolės kolegijos vadovai).

  Susitikimo tikslas – pristatyti 4 kolegijų studijų programas,  galimas naujas kryptis, bendradarbiavimo praktikas su įmonėmis, būsimų specialistų poreikio planavimo ir tenkinimo būdus, konkrečius pasiūlymus, kaip didinti kolegijų absolventų dėmesį Jūsų įmonei.

   

  16 val.  Personalo atranka kandidatų eroje (pranešėja J.Lemešiūtė)

  Sveiki atvykę į kandidatų erą! Tikriausiai ne vienam iš mūsų jau teko susidurti su situacija, kai darbuotoją turime rinktis iš visų dviejų CV atsiuntusių tinkamų kandidatų ar pasirinktas kandidatas priima konkurentų darbo pasiūlymą arba lieka dirbti savo darbovietėje. Kodėl taip nutinka ir ką galime padaryti, kad tai atsitiktų daug rečiau? Kalbėsime apie pagrindinės tendencijas personalo atrankoje:

  • Atrankų strategija: Darbuotojas = Klientas
  • Kodėl svarbu kandidatų patyrimas
  • Rinkodatos efektyvumo rodikliai ir kaip jie dera atrankose
  • Kaip dirbti su samdančiųjų vadovų spaudimu

  Jurgita Lemešiūtė – vienos lyderiaujančių Lietuvoje personalo paieškos ir atrankos kompanijos People Link vadovaujanti partnerė. Jurgita turi daugiau nei 12 metų patirtį personalo paieškos ir atrankos bei vertinimo srityse. Pagrindinis išsilavinimas organizacijų psichologijoje ir tarptautinė vadovų magistratūra (EMBA) bei darbo patirtis su stambiausiomis bendrovėmis Lietuvoje ir už jos ribų  leidžia konsultuoti organizacijas ne tik vadovų bei profesionalų paieškos ir atrankos klausimais, bet ir veiklos vertinimo, personalo sistemų efektyvumo, darbuotojų įsitraukimo ir motyvavimo srityse.

   

   Kviečiame aktyviai dalyvauti!

  Prašome registruotis el. paštu kpvk@chamber.lt

   

  Data: 2018-09-19, nuo 15:00 iki 18:00


Skip to content