• Kauno personalo vadovų klubo susitikimas

  Kauno personalo vadovų klubo susitikimas

  FEEDBACK’O KULTŪRA IR DARBDAVIO ĮVAIZDIS

              Organizacijoms, galvojančioms apie rytojų, tenka sukti galvas ne tik dėl didesnės rinkos dalies ir klientų poreikių tenkinimo, bet ir dėl darbuotojų pritraukimo, darbo kokybės, didesnio našumo bei darbdavio įvaizdžio.  Todėl personalo vadovai susiduria su vis didesniais iššūkiais: kaip pritraukti talentus, kaip išlaikyti esamus darbuotojus, kaip pakeisti vadovus, ugdyti komandą.

             Laimi ir efektyviai dirba organizacijos, formuojančios grįžtamojo ryšio kultūrą ir  darbdavio įvaizdį, todėl susitikimo metu aptarsime:

  • Kokią vertę grįžtamasis ryšys kuria organizacijai?
  • Kokie yra efektyvaus grįžtamojo ryšio principai?
  • Kaip grįžtamasis ryšys gali įtakoti darbdavio įvaizdį (employer branding)?
  • Kaip technologijos gali palengvinti grįžtamojo ryšio procesus? Upsteem IT ir mobiliųjų telefonų sprendimai.

  Pranešėjai

  Vilma Šimaitienė, vilma@hradvisor.lt, +370868401758, “HR advisor LT“ vadovė – personalo valdymo partnerė, UAB “Veiklos valdymo sprendimai“ (Upsteem.com atstovas) vadovaujanti partnerė. Vilma yra organizacijų psichologė, sertifikuota koučingo specialistė (ICU/ICTA), personalo praktikė.

   

   

   

   

  Karl Laas, karl.laas@upsteem.com, +372 53 468 213, Upsteem.com OÜ CEO and leading consultant. Karl is lawyer by education. He has lead several national IT projects and held high-level management positions in Estonian state agencies. This has bought Karl to management and HRTech practices. He is the founder and consultant in Upsteem.com – talent management and personnel assessment and evaluation service and consultancy.

   

  Kviečiame aktyviai dalyvauti!

  Prašome registruotis el. paštu kpvk@chamber.lt

  Loading Map....

  Data: 2019-01-16, nuo 16:00 iki 18:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vytauto pr. 29 (II a.), Kaunas


Skip to content