• Kauno personalo vadovų klubas

  Mieli Kauno personalo vadovų klubo nariai!

  Kviečiame Jus į klubo susitikimą

  Susirinkimo vedimas

  2015 m. lapkričio 18 d. 16 val.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (K. Donelaičio g. 8, Kaunas)

  Pranešimas skirtas įvairių lygių vadovams, kuriems svarbu stiprėjančioje konkurencinėje aplinkoje rezultatyviai bei konstruktyviai suvaldyti vis naujus iššūkius, reikalaujančius greitų ir efektyvių sprendimų.

  Tikslas – supažindinti su nestandartiniu susirinkimo vedimo metodu, duoti įrankį, leidžiantį efektyviai valdyti savo laiką, darbą ir žmones.

  TURINYS

  Kaip dažnai susirinkimai užtrunka ilgiau nei buvo planuota, o dalyviai išsiskirsto taip ir neturėdami vieningo supratimo, kas buvo nutarta ir kokie veiksmai toliau bus daromi? Kaip dažnai susirinkimuose “užspaustos” mintys ir emocijos išlenda ne laiku ir ne vietoje, niekais paversdamos visus susirinkimų metu priimtus sprendimus?

  Šio trumpo susitikimo metu atliksime standartinio susirinkimo “rentgeno nuotrauką”, įgarsinsime susirinkimų tipus ir jų skirtumus, taip pat praktiškai patyrinėsime bent vieną nestandartinį susirinkimo vedimo metodą.

  Taikomi metodai

  Teoriniai intarpai, grupinės ir individualios užduotys.

  Lektorius

  Mokymų konsultantas Rolandas Juraitis yra UAB “Profesionalų aljansas” konsultantas, partneris. Nuo 2007m. International Coach Federation (ICF Global) narys, ICF Lietuva valdybos narys, sertifikuotas koučingo ir koučingo supervizijos specialistas, sertifikuotas Adizes Team Integrator ir Adizes Instituto treneris-konsultantas. Per daugiau kaip 20 metų sukaupė nuosavą verslo kūrimo ir vadovavimo patirtį, kurią seminarų metu apjungia su vedančiomis pasaulinėmis vadybos metodikomis.

  Prašome visus, ketinančius dalyvauti susitikime, registruotis el. paštu agne.kudirkiene@chamber.lt

  Pagarbiai,

  KPVK iniciatyvinė grupė

  Data: 2015-11-18, nuo 16:00 iki 18:00


Skip to content