• Kauno personalo vadovų klubas

  Kauno personalo vadovų klubas 2023 m. spalio 18 d. 16 val. kviečia į susitikimą tema „Efektyvios komandos organizacijoje”.

  Susitikime aptarsime, kuo pasižymi sveikos, o kuo disfunkcinės komandos; kaip psichologinis nesaugumas arba žmogiškasis netobulumas reiškiasi komandoje; kaip komandoje veikia komandos normos ir įpročiai; koks yra lyderio vaidmuo komandoje.

   

   

  Dr. Alisa Miniotaitė – bendrovės ALISA MANAGEMENT LABORATORY, startuolio HRIZER įkūrėja ir vadovė, socialinių mokslų daktarė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentė, Vadovų magistrantūros Lyderystės modulio vadovė; sertifikuota International Coaching Community (ICC) koučingo trenerė Baltijos šalims, ICC Europos regiono vadovė; Academy of Management ir International Leadership Association narė, stažavosi Danijos, Norvegijos ir JAV Universitetuose. Alisos tyrimų ir profesinių interesų sritis – vadovavimas ir lyderystė, organizacijų elgsena. Alisa – knygų autorė, rengia komentarus Lietuvos ir užsienio žinių portalams. Daugiau nei 20 metų Alisa konsultuoja Lietuvos ir užsienio kompanijas, veda mokymus jų darbuotojams.

  VIETA: Ibis Styles (žalias logo) adresu Vytauto pr. 25, Kaunas.

  Važiuojant su automobiliu- sukti prie Mama pica, važiuoti tiesiai apie 20-30 m.,  kairėje pusėje bus bromas su pakeliamais vartais. Privažiuoti, paspausti mygtuką, kad pakeltų vartus ir įvažiuoti.  Įėjus į viešbutį kilti į 2 aukštą, ten vyks susitikimas.

  Registracija būtina.

  Skirta tik KPVK klubo nariams.

  Loading Map....

  Data: 2023-10-18, nuo 16:00 iki 17:30

  Vieta: Ibis Styles, Vytauto pr. 25, Kaunas


Skip to content