• Kauno Personalo Vadovų Klubas

  Mieli Kauno Personalo Vadovų Klubo nariai!

  Kviečiame Jus į klubo susitikimą, kuris vyks Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, K. Donelaičio g. 8, Kaune

  2014 m. lapkričio 19 d., 16:00 – 18:00 val.

  Susitikimo tema:

  “PRAKTINĖS NLP PANAUDOJIMO ORGANIZACIJOSE GALIMYBĖS”

  NLP (neurolingvistinis programavimas) iš egzotinės ir tik siauram taikomosios psichologijos specialistų ratui žinomos srities palaipsniui tampa prieinamas vis platesniam įvairių profesinių kategorijų atstovams. Prieš keturis dešimtmečius gimęs kaip psichoterapinė kryptis, ilgainiui NLP pradėtas plačiai taikyti pačiose įvairiausiose srityse – versle, rinkodaroje, politikoje, pedagogikoje, sporte, koučinge ir daugelyje kitų sričių. Viena iš NLP pritaikymo sričių yra neabejotinai komercinės organizacijos, kurios kaip niekas kitas yra suinteresuotos savo žmogiškųjų išteklių profesinių ir asmeninių kompetencijų tobulinimu.

  Šiame susitikime susipažinsime su dviem iš NLP instrumentais (Metaprogramos ir Trys suvokimo pozicijos) ir patyrinėsime, kokios būtų galimybės juos panaudoti personalo vadovo veikloje.

  Metaprogramos – tai psichologiniai filtrai, kurių pagalba žmogus priima iš išorės ateinančią informaciją, ją apdoroja ir priima atitinkamus sprendimus veikti. Gebėjimas atpažinti savo ir kitų metaprogramas leidžia geriau suprasti žmones, o tuo pačiu sėkmingai spręsti personalo parinkimo, motyvacijos, konfliktų valdymo ir kitus žmogiškųjų išteklių valdymo klausimus.

  Trijų suvokimo pozicijų modelis. Siaurąja prasme, tai yra NLP technika, skirta greitam ir efektyviam konfliktinių situacijų sprendimui. Plačiąja prasme šis modelis formuoja globalaus ir visapusiško (sisteminio) tikrovės suvokimo įgūdžius, be kurių sunkiai įsivaizduojamas šiuolaikinės organizacijos vadovas bet kuriame valdymo hierarchijos lygyje.

  Vitoldas Masalskis – psichologas, koučingo ir NLP treneris.
  Daugiau nei dvidešimt metų vadybos, pardavimų, efektyvios komunikacijos ir asmeninių kompetencijų mokymų patirties. Interneto projekto nlpcentras.lt autorius, virtualių bendruomenių Facebook’e “NLP Lietuvoje”, “Koučingas Lietuvoje” moderatorius.

  DĖMESIO! Prašome visus, ketinančius dalyvauti susitikime, registruotis el. paštu agne.kudirkiene@chamber.lt

  Pagarbiai,

  KPVK iniciatyvinė grupė


  Kauno personalo vadovų klubo susitikimas

  Data: 2014-11-19, nuo 16:00 iki 18:00


Skip to content