• Kauno finansininkų klubo susitikimas „Verslo valdymo sistemų diegimas. Praktiko įžvalgos“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kauno finansininkų klubas kviečia į susitikimą tema „Verslo valdymo sistemų diegimas. Praktiko įžvalgos“.

  Vykstant spartiems skaitmenizacijos procesams, įmonės diegia  įvairius sprendimus, apjungdami keletą sistemų – valdymo apskaita, CRM, gamybos planavimo, sandėlių valdymo sistemos ir kt. Smulkus ir vidutinis verslas dažnai apsiriboja tik apskaitos sistemomis, tačiau neišvengiamai atsiranda poreikis  įvaldyti modernesnius technologinius instrumentus ir juos suderinti su kitais. Kokius sprendimus rinktis, kokie jų praktinio taikymo privalumai ir trūkumai, nuo ko pradėti – apie tai diskutuosime klubo susitikime.

  Temą pristatys:

  Romas Venčkauskas
  UAB „Informacinės konsultacijos“ direktorius. Įmonė jau daugiau nei 17 metų sėkmingai padeda verslui – teikia aukščiausios kokybės IT ir procesų valdymo konsultacines paslaugas.

  Renginys skirtas Kauno PPAR Kauno Finansininkų klubo nariams.

  Apie dalyvavimą prašome pranešti el. paštu: vera.mileikiene@chamber.lt

  Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, gyvenamąją vietą (gatvės pavadinimas, namo numeris, būto numeris, miestas, savivaldybė) ir kontaktinius duomenis bei atstovaujamą įmonę.

  Išankstinė registracija į susitikimą – būtina. 

  Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse

  Svarbi informacija dėl COVID-19:

  DĖMESIO! Visi dalyviai renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

  Renginys organizuojamas laikantis visų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų. Gyvenamosios vietos duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais.

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!

  Loading Map....

  Data: 2020-10-28, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai , Gedimino g. 43, Kaunas


Skip to content