• Kauno finansininkų klubo susitikimas „Smulkaus ir vidutinio verslo biudžetavimo procesas,  jo reikšmė ir nauda verslui“

   

  Spalio 25 d., 15:00 val. kviečiame į Kauno finansininkų klubo susitikimą tema „Smulkaus ir vidutinio verslo biudžetavimo procesas,  jo reikšmė ir nauda verslui“.

  Kiekvienų finansinių metų IV ketvirtį (dažniausiai rudenį) didžiųjų kompanijų bei  biudžetinių įstaigų įvairaus lygio vadovai (ir net eiliniai darbuotojai) pradeda kasmetinį ritualą, kuris vadinasi „biudžetavimas“. Šio kasmetinio ritualo metu draugai tampa priešais, priešai – draugais, išnaudojama daug energijos, kovojant už pardavimų bei išlaidų planus. Aukščiausio lygio vadovai nori didesnių pardavimų, mažesnių išlaidų, o vykdytojai nori „atvirkščiai“. Visi turi savų argumentų, pasiteisinimų, prognozių. Galiausiai, po daug pykčių, nužudžius daug nervų ląstelių, padarius daug „tu – man, aš – tau“ kompromisinių susitarimų, atsiranda kažkoks planas, kuris tampa „šventu ir nediskutuojamu“. O vėliau, už nepasiektus pardavimus vadovai „tarkuoja“, savo ruožtu, stengiamasi tvarkingai laikytis išlaidų plano.

  Todėl daugelyje smulkių ir vidutinių įmonių biudžetai nedaromi, nes „tai didžiųjų įmonių žaidimai“. Visgi, smulkus ir vidutinis verslas gali gauti labai daug naudos iš biudžetavimo proceso, tačiau jį reikia daryti kitaip.

  Koks turėtų būti smulkaus ir vidutinio verslo biudžetavimo procesas, kad jis duotų naudą įmonės veiklos rezultatams  – apie tai bus kalbama klubo renginyje.

  Pranešėjas:  Verslo pelningumo konsultantas, TOC ir LEAN praktikuotojas Nerius Jasinavičius.

  Renginys skirtas Kauno finansininkų klubo nariams.

  Papildoma informacija el. paštu vera.mileikiene@chamber.lt, tel. +370 615 14483.

  Loading Map....

  Data: 2023-10-25, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content