• Kauno finansininkų klubo išvyka į Panemunės pilį

   

  Dešiniajame Nemuno krante, nuo Kauno iki Jurbarko besidriekiančiame kelyje stūkso Panemunės pilis. Jos gyvavimo istorija siekia daugiau nei 400 metų. Statyti pradėjo vengrų kilmės dvarininkas Jonušas Eperješas. Manoma, kad renesansinės pilies statinių , gynybinių sienų su bokštais statybai vadovavo Vilniaus pilies architektas olandas Petras Nonhartas. XVIII a. pilį valdant LDK vėliavininkui Antanui Gelgaudui, ji rekonstruota ir tapo puošnia rezidencija su išpuoselėtu parku ir reprezentacinėmis patalpomis, dekoruotomis klasicizmo dvasioje. Panemunės pilyje su erdviu uždaru kiemu įrengtas romantiškas keturių žvaigždučių viešbutis–restoranas BEST BALTIC „Panemunės pilis“. Viešbutis įrengtas, laikantis griežtų kultūros paveldo reikalavimų. Nuostabūs Nemuno kranto vaizdai, senieji pilies parko tvenkiniai ir istorinė šios vietos didybė pakeri kiekvieną svečią visais metų laikais.

        Programa: 

  14:00 – išvykstame iš Kauno autobusu

  15:00 – pietūs BEST BALTIC „Panemunės pilis“ restorane

  16:00 – Ekskursija su vaidinimu „Šiokiadienis tuometėje pilyje“

  Mėgausimės vaizdais iš realaus gyvenimo  pilyje. Kaip gyveno pilies šeimininkai ir jiems  tarnavę žmonės, kaip bendravo, ką valgė, kuo rengėsi, kas juos džiugino ar liūdino, ką jie vadino delijomis, klepkomis  ar latrinomis – į tuos ir  panašius klausimus padės atsakyti ekskursiją papildantis pilies vaidinimas.

  18:00-18:30 – išvykstame atgal į Kauną

   

  Visus klubiečius kviečiame dalyvauti – tai puiki galimybė ne tik pažinti istorines Lietuvos vietas, bet ir pabendrauti, artimiau susipažinti!

  Prašome registruotis iki liepos 24 dienos el. paštu: vera.mileikiene@chamber.lt

  Data: 2020-07-29, nuo 14:00 iki 18:30


Skip to content