• Kaunas 2020: miesto pokyčiai ir perspektyva

  Kauno miesto ekonominės plėtros agentūra Kaunas IN  grįžta su 9-uoju ir finaliniu šių metų, Kauno tarptautinio verslo bendruomenės (IBCK),  renginiu!

  2020-iesiems metams baigiantis, kviečiame nuotoliniu būdu išklausyti Kauno miesto savivaldybės vadovų pristatymus apie šiais metais nuveiktus darbus miesto infrastruktūros, viešųjų projektų bei Kauno įvaizdžio klausimais bei išgirsti, kas kauniečių laukia artimiausioje ateityje. Taip pat, nuotolinio renginio metu, Jūs turėsite progą sudalyvauti diskusijoje, užduodant jums rūpimus klausimus tiesiogiai Kauno miesto savivaldybės vadovams.

  Data: Gruodžio 10 d. (ketvirtadienis)

  Laikas: 15:00 – 16:40 

  Vieta:  „Zoom“ platformoje nuotoliniu būdu (nuoroda į renginį bus atsiųsta artėjant renginio dienai)

  Kalba: Lietuvių kalba

  Renginyje:

  • Naujausia informacija apie Kauno miesto infrastruktūros pokyčius bei artimiausius planuojamus darbus pristatys Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Keras.
  • Kauno viešuosius projektus ir miesto ateities strateginės kryptį apžvelgs Kauno miesto mero pavaduotojas Andrius Palionis.
  • Patirtimi kaip šiais metais buvo kuriamas Kauno įvaizdis ir kokia transformaciją jo laukia netolimoje ateityje pasidalins Kauno miesto mero patarėjas ryšiams su visuomene Tomas Jarusevičius.
  • Po kiekvieno pranešimo Jūsų lauks 10 min. klausimų ir atsakymų sesijos.

  Detalesnė renginio programa čia.   

  IBCK#9 turinys subalansuotas Kauno miesto verslo atstovams.

  Šis renginys yra Kaunas IN organizuojamų renginių, skirtų Kauno tarptautinio verslo bendruomenei (IBCK), ciklo dalis. Pagrindinis IBCK tikslas – suburti mieste veikiančius užsienio verslus bei vietos institucijas ir taip skatinti dialogą apie priemones, kuriomis būtų galima tikslingai gerinti investicinę aplinką Kaune, kartu ieškoti priemonių spręsti iššūkius, su kuriais susiduria verslas bei plėsti turimų kontaktų tinklą.

  Renginio partneriai: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai

  Iki susitikimo renginyje!

   

  Kilus klausimams susisiekite organizatoriais el. paštu: business@kaunasin.lt arba telefonu: +370 698 934 (Laura).

  Data: 2020-12-10, nuo 15:00 iki 16:40


Skip to content