• Kandidatų į Jonavos rajono savivaldybės merus debatai

  2019 metų vasario 20 dieną, trečiadienį, 17:00, Jonavos rajono savivaldybės Jeronimo Ralio  salėje,  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo iniciatyva, vyks  Kandidatų į Jonavos rajono savivaldybės merus debatai.

  Debatuose dalyvaus kandidatai į miesto merus: Alina Batulevičienė (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) , Arvydas Gasys (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Saulius Jakimavičius (Darbo partija),  Gintas Jasiulionis (Tėvynės sąjunga- Lietuvos krikščionys demokratai) , Dovilė Lileikienė (Lietuvos žaliųjų partija), Egidijus Sinkevičius  (Visuomeninis rinkimų komitetas su Sinkevičiumi ir Osausku), Mindaugas Sinkevičius (Lietuvos socialdemokratų partija). Debatuose dalyvaus ir nekeliantys kandidatūros į mero postus, bet dalyvaujantys Tarybos rinkimuose,  Juozas Jokimas (Tvarka ir teisingumas)  bei Rita Latviūnienė (Lietuvos socialdemokratų darbo partija) .

  Kviečiame Jonavos miesto bei rajono verslo atstovus, neabejingus Jonavos ateičiai gyventojus,bendruomenių narius aktyviai dalyvauti ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus iš būsimų rajono vadovų.

  Debatai bus tiesiogiai transliuojami internetu.

  Renginys nemokamas visiems, tačiau registracija būtina.

  Jei pageidaujate užduoti klausimus kandidatams- kviečiame juos teikti ir e-paštu jonava@chamber.lt.

  Debatus moderuos žurnalistas  V. Nurulinas.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialas

  Data: 2019-02-20, nuo 17:00 iki 19:00


Skip to content