• Kaip pasirengti kvietimui pagal priemonę „Procesas LT“ (Marijampolėje)

  Nuo 2015 m. spalio 14 d. iki 2016 m. sausio 14 d. paskelbtas kvietimas pagal priemonę “PROCESAS LT”. Kvietimo tikslas – paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones, remiantis tarptautiniais, europiniais arba nacionaliniais standartais, diegtis inovatyvius vadybos metodus ir valdymo sistemas, siekiant didinti įmonių darbo našumą.

  Informaciją apie priemonę PROCESAS LT pristatys ir atsakys į klausimus įmonės UAB “Eurointegracijos projektai” atstovai. Nuo 2003 m. bendrovė patenka tarp didžiausių šalies konsultacinių įmonių, gebančių vienu metu rengti ir valdyti apie 300 projektų. Organizacijos pastangos yra nukreiptos į 5 pagrindines sritis: projektų valdymą, kokybės valdymą, strateginį valdymą, mokymų valdymą ir tyrimų valdymą.

  UAB “Eurointegracijos projektai” – inovatyvi ir pažangi strateginio planavimo bendrovė Baltijos šalyse, siūlanti patirtimi ir inovacijomis paremtus socialinės integracijos ir projektų valdymo sprendimus. Bendrovės biurai yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Organizacijos šūkis – “Vertė kiekviename žingsnyje”.

  Susitikimas vyks Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo konferencijų salėje Laisvės g. 18, Marijampolė. Renginys nemokamas.

  Dalyvių išankstinė registracija būtina telefonu (8 343) 55 568 arba el. paštu

  dana.liukineviciene@chambers.lt iki lapkričio 10 d.

  Data: 2015-11-12, nuo 13:00 iki 16:00


Skip to content