• Jonavos filialo narių susirinkimas – diskusija

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialas, 2021 metų gruodžio 2 dieną, ketvirtadienį, kviečia jus į narių susirinkimą-diskusiją. „Kaip elgtis vadovui ar akcininkui, įmonei turint nemokumo problemų“.

  Susirinkimo svečiai:

  Aurimas Valaitis – UAB „Įmonių  bankroto administravimo ir teisinių paslaugų biuro“ direktorius, nemokumo administratorius. Bendrovė įkurta 1998 m. ir pagal pradėtų ir baigtų bankroto procesų skaičių labiausiai patyrusi įmonių nemokumo administravimo paslaugų teikėja Lietuvoje.

  Egidijus Langys – Advokatų profesinės bendrijos „AVOCAD“ advokatas, partneris, Mykolo Romerio Universiteto lektorius, mediatorius, arbitras. Pagrindinės jo profesinės veiklos sritys yra įmonių veikla ir valdymas, korporatyviniai ginčai, įmonių bankroto ir restruktūrizavimo teisė, gydytojų civilinė atsakomybė, alternatyvūs ginčų sprendimo būdai.

  Susirinkimo pradžia: 10:00 val.

  Susitikimo vieta: Zoom arba Microsoft Teams platforma. Užsiregistravusiems prieš renginį bus atsiųsta nuoroda.

  Programoje:

  1. Jonavos verslo bendruomenės aktualijų, verslui kylančių iššūkių, ieškomų sprendimų bei artimiausių planų aptarimas.
  2. Diskusija „Kaip elgtis vadovui ar akcininkui, įmonei turint nemokumo problemų“. Nemokumą visi supranta skirtingai – įmonių finansininkams tai atrodo vienaip, vadovams kitaip, dar kitu kampu ją mato kreditoriai. Tad ką gi daryti įmonės vadovui, ištikus nemokumo problemai? Nuo kada įmonė laikoma nemokia? Kaip to išvengti? Kaip interpretuoti nemokumą, kaip tinkamai įvertinti, kaip išvengti sunkesnių pasekmių? Kaip įvertinti nemokumo tikimybę ir kokių priemonių imtis, kad tam pasiruošti? Aptarsime vadovo atsakomybės ribas, kaip apsisaugoti, kaip pasiruošti, kam reikalingas restruktūrizavimo procesas. Kaip gali padėti fizinio asmens bankrotas, jeigu situacija yra kritinė. Diskusijoje dalyvauja nemokumo administratorius Aurimas Valaitis  bei advokatas  Egidijus Langys.

  Kviečiame dalyvauti.

  Data: 2021-12-02, nuo 10:00 iki 12:00

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content