• Įtikinimas, argumentacija, manipuliacija, Marijampolėje

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo

  SŪDUVOS BUHALTERIŲ KLUBAS

  Kviečia liepos 28 d. 17.00 val. į susitikimą tema:

  “Įtikinimas, argumentacija, manipuliacija”

  Įtikinimas – tai poveikis žmonių sąmonei, jausmams, valiai per bendravimą, aiškinimą ir įrodinėjimą to ar kito teiginio, požiūrio, poelgio svarbumo arba neleidžiant jiems pasireikšti turint tikslą priversti klausytoją pakeisti savo pažiūras, nuostatas, pozicijas, santykius ir vertinimus arba pritarti kalbančiojo mintims, supratimui.

  Argumentacija – tai loginių argumentų pateikimas turint tikslą įrodyti kurio nors teiginio teisingumą. Tai pasiekiama remiantis skirtingomis psichologinio poveikio žmogui priemonėmis arba argumentų išdėstymu ypatinga tvarka. Paprastai pateikiamas kokios nors idėjos pagrindimas ir naudingumas.

  Manipuliacija -tai tokia tarpasmeninio bendravimo forma, kai, siekiant įgyvendinti savo ketinimus, poveikis bendravimo partneriui daromas slapta.

  Šią temą Jums pristatys ir ir ves mokymus verslo konsultantas, NLP sertifikuotas treneris ir koučeris Vygandas Rutkauskas. Paskaitos trukmė iki 2.30 val. su kavos pertrauka.

  Renginys vyks KPPA Rūmų Marijampolės filialo konferencijų salėje adresu : Laisvės g. 18, Marijampolė. Apie dalyvavimą prašome informuoti tel. 8 343 555 68, mob. tel. 8 618 15 034 arba el. paštu: dana.liukineviciene@chambers.lt
  iki liepos 27 d.

  Maloniai kviečiame dalyvauti!

  Data: 2016-07-28, nuo 17:00 iki 19:00


Skip to content