• ĮTAIGI PRISISTATYMO KALBA – RAKTAS Į ASMENINĘ IR ĮMONĖS SĖKMĘ

  Kaip dažnai sulaukiate klausimo “kuo jūs užsiimate?”, “kokį produktą/paslaugą siūlote?”, “kuo išskirtinis jūsų produktas?”. Vienas esminių sėkmės veiksnių versle (ir gyvenime) – prisistatymas, kalbėjimas viešai, gebėjimas aiškiai ir argumentuotai dėstyti savo mintis. Dažnai sutikę svarbų žmogų turime vos keletą minučių pokalbiui ir per šį laiką siekiame jį įtikinti pirkti mūsų produktą, investuoti į įmonę ar sudominti savo idėja. Deja, net ir toks trumpas viešasis pasisakymas dažnam iš mūsų tampa iššūkiu: pila prakaitas, galva lyg ištuštėja, liežuvis stingsta, ima trūkti oro…

  Gebėjimas bendrauti ir įtaigiai kalbėti nėra įgimtas – jis ugdomas visą gyvenimą. Šių mokymų metu daug dėmesio skirsime praktinių įgūdžių tobulinimui. Gausite minimalų kiekį “sausos” teorijos ir maksimalų kiekį įvairių praktinių veiklų: mokysimės nugalėti auditorijos baimę, susidoroti su nerimu, prisiderinti prie klausytojų, sukurti tinkamą santykį su auditorija. Daug dėmesio skirsime kalbos turiniui – kaip nedaugžodžiaujant pasakyti esmę, kaip sudominti, nuo ko pradėti, kaip pristatyti produktą, paslaugą, įmonę.

  N.B. Mokymų metu filmuosime individualius prisistatymus. Po mokymų kiekvienam dalyviui įteiksime šią filmuotą medžiagą kartu su profesionaliu komentaru apie stipriąsias ir tobulintinas viešojo kalbėjimo savybes.

  Mokymai skirti įmonių vadovams, personalo vadovams, viduriniosios grandies, komandų vadovams, taip pat tiems, kurie nori išmokti įtaigiai pristatyti save, savo idėją ar savo atstovaujamą įmonę.

  9.30 – 11.00

  Trumpoji viešoji kalba – 30 sekundžių “šlovės”.

  Kaip paruošti trumpąjį prisistatymą, kuris atspindi mano stipriausiąjį “aš”. Koks turi būti kalbos turinys ir struktūra? Kaip trumpai pristatyti savo įmonę, produktą, paslaugą? Kaip pasiruošti viešajai kalbai – svarbios detalės.

  Treniruotės: kaip man sekasi kalbėti prieš auditoriją?

  11.00 – 11.15

  /pertrauka/

  11.15 – 12.45

  Kūno kalba – informacijos šaltinis.

  Ką sako mano kūnas? Kaip susidraugauti su savo kūnu ir išmokyti jį bendradarbiauti? Kaip “nuskaityti” pašnekovą ir rasti raktą į klausytojų širdis? Kaip pastebėti ribą, kada baigiasi faktai ir prasideda interpretacijos?

  Atvejų analizė.

  12.45 – 13.30

  /pietūs/

  13.30 – 15.00

  Nerimo valdymas ir koncentracija.

  Kaip suvaldyti momentinį nerimą? Kaip ir kada pradėti ruoštis atsakingam ir reikšmingam susitikimui? Įrankiai ir praktinis jų pritaikymas.

  Nerimo valdymo pratybos.

  15.00 – 15.15

  /pertrauka/

  15.15 – 16.45

  Individualių pasisakymų analizė.

  Analizuosime dalyvių prisistatymus, išskirsime kiekvieno dalyvio stipriąsias ir tobulintinas sritis. Rekomenduosime galimus elgesio modelius, įvardinsime kalbų tipus, kuriose geriausiai atsiskleidžia dalyvio savybės. Padėsime sukurti individualų viešojo pasisakymo sėkmės receptą.

  Mokymų dalyviams bus išduodami pažymėjimai, darbinė praktinė medžiaga, suteiktas asmeninis profesionalus grįžtamasis ryšys.

  Mokymus veda:

  Dr. Rūta Klimašauskienė

  Lektorė, koučingo specialistė, sertifikuota kūrybingumo ugdymo konsultantė, socialinių mokslų daktarė.

  Gilinasi ir nuolat domisi psichologijos, neuromokslo, kūrybingumo skatinimo naujovėmis.

  Rūtos mokymai sulaukia itin palankių vertinimų, kadangi jų metu padeda dalyviams atskleisti asmeninį potencialą bei teorines žinias perkelti į savo kasdieninę veiklą formuojant ir tobulinant komunikavimo, darbo komandoje, emocinio intelekto, vadovavimo, problemų sprendimo, kūrybinio mąstymo įgūdžius.

  Danguolė Kraskauskienė

  Profesionali mokymų lektorė, nuo 2005 m. vedanti profesinius bei įvairios tematikos saviugdos mokymus. Unikalios programos, skirtos viešosios kalbos įgūdžiams vystyti, autorė. Sertifikuota koučingo specialistė. Blogo, skirto saviugdai, autorė.

  Visų savo vedamų užsiėmimų metu ypatingą dėmesį skiria tam, kad atsiskleistų dalyvių individualumas bei būtų suformuoti tvarūs praktiniai įgūdžiai – lyderystės, iškalbos, laiko planavimo bei darnaus komandinio darbo. Lektorės seminarai išsiskiria interaktyvumu, kryptingumu bei palaikymo atmosfera, kuri leidžia dalyviams naujai atrasti bendradarbiavimą ir motyvaciją veikti.

  Seminaro kaina: Kauno PPA rūmų nariams – 35 Eur, kitiems klausytojams – 50 Eur.

  Raštu įspėjus apie neatvykimą anksčiau kaip prieš 2 d. iki seminaro – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai. Neatvykus į seminarą ir raštu iš anksto apie tai neįspėjus – pinigai negrąžinami.

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu (faksu) sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

  Maloniai prašome dalyvio mokestį sumokėti grynais (K. Donelaičio g. 8; kabinetas Nr. 7) arba pervesti nurodytą sumą į Rūmų sąskaitą (įmonės kodas 110068545, a/s LT95 4010 0425 0007 3374 AB DNB bankas arba a/s LT61 7044 0600 0310 5231 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu.

  Platesnė informacija el. paštu irma.taparauskiene@chamber.lt
  , tel. (8 37) 22 92 12 .

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!


  Data: 2015-10-20, nuo 09:30 iki 16:45


Skip to content