• „VERSLO DIENA‘22“ – iškilmingas Kėdainių krašto verslo pagerbimo ir apdovanojimų renginys

  Lapkričio 11 d., 16:00 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialas kartu su Kėdainių rajono savivaldybe kviečia Kėdainių krašto verslo atstovus į iškilmingą verslo bendruomenės pagerbimo ir apdovanojimų vakarą, kuris vyks Kėdainių miesto Rotušėje.

  „VERSLO DIENA‘22“ tai – tradicinis verslo dienos renginys, kuriame pagerbiami verslininkai, už jų indėlį visuomenei, kūrybiškumą, drąsą ir aktyvumą.

  Šių metų lapkričio 11 d. jau šeštąjį kartą bus apdovanotas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo rengiamo konkurso „Sukurta Kėdainių rajone“ nugalėtojas. Taip pat bus apdovanoti keturi labiausiai rajonui nusipelnę ir per metus pasižymėję verslo atstovai, būtinai pagerbsime ir išreikšime padėkas dar keturiems rajono verslams, kurie netradiciškai pasižiūri į kasdienybę ir siekia bendros krašto gerovės.

  Verslininkų pagerbimo ir apdovanojimų renginio tikslas – skatinti Kėdainių rajone veikiančias įmones, gamintojus ir paslaugų teikėjus tobulėti, diegti pažangias technologijas, skatinti investicijas, kurios daro teigiamą socialinį, ekologinį ir ekonominį poveikį rajonui, kurti naujas darbo vietas, skleisti žinias apie rajone veikiančias įmones.

  Svečiai:

  • LR Seimo nariai Tomą Bičiūnas ir Viktoras Fiodorovas.
  • Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis.
  • Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Vydas Damalakas, UAB „Omniteksas“ valdybos narys.

  Koncertuos grupė “Baltos varnos”.

  Renginys skirtas tik Kėdainių rajono verslininkams.  

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija.

  Daugiau informacijos telefonu: +37067320205 arba el. paštu ramune.gustiene@chamber.lt

  Renginio organizatoriai:

  Map Unavailable

  Data: 2022-11-11, nuo 16:00 iki 18:00

  Vieta: Kėdainių miesto Rotušė, Didžioji g. 1, Kėdainiai


Skip to content