• Internetinis seminaras „Tarptautinių tiekimo grandinių stiprinimas krizių metu“

  Tarptautines tiekimo grandines ir praeityje trikdydavo įvairios stichinės nelaimės ar prekybos/politiniai ginčai, tačiau ekspertai tikina, kad koronaviruso pandemija čia sudavė precedento neturintį smūgį. „Harvard Business Review Analytics Services“ atlikta apklausa atskleidė, kad 95 % įmonių pandemijos metu patyrė strateginio tiekimo ar tiekėjų valdymo procesų sutrikimų (apklausoje dalyvavo beveik 200 įmonių vadovų iš gamybos, finansų, technologinių sprendimų ir kt. sektorių).

  Tinkamas tiekimo grandinių valdymas krizės metu gali padėti įmonėms tapti stipresnėmis pokriziniu laikotarpiu, taip pat tinkamai pasiruošti galimiems trikdžiams ateityje. Kviečiame į seminarą, kurio metu būtent apie tai ir kalbėsime!

  Kada? Balandžio 15 d. 10:00 – 11:30 val.

  Kur? Renginys vyks ZOOM platformoje. Dieną prieš renginį užsiregistravusiems dalyviams bus išsiųsta prisijungimo nuoroda.

  REGISTRACIJA

  Lektorius: René Lankes, „WestRing international trading & consulting” ir „WorldRing the business network” įkūrėjas, turintis daugiau kaip 20 metų patirtį tarptautinės prekybos, transporto ir logistikos sektoriuose. Per savo karjerą dirbo tiek vidutinio dydžio krovinių ekspedijavimo įmonėse, tiek didelėse Vokietijos korporacijose. Kaip aukščiausio lygio vadovas šalia įprastų verslo valdymo funkcijų, René buvo visada orientuotas į tarptautinę plėtrą, o šimtai verslo kelionių ir susitikimų su tarptautiniais klientais leido geriau suprasti tarptautinių MVĮ poreikius.

  Renginio metu taip pat bus pristatytas WorldRing tinklas verslo partnerių paieškai užsienyje. WordRing padeda užmegzti tarpautinius kontaktus ir plėtoti naujus verslo ryšius socialinėje ir profesinėje aplinkoje. WorldRing atveria naujas galimybes pasaulinių tiekimo grandinių sustiprinimui!

  Renginys vyks anglų kalba.

  Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

  Iškilus klausimams, kreipkitės el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt.

           

  Data: 2021-04-15, nuo 10:00 iki 11:30
  Registracijos pabaiga: 2021-04-14 14:00:00

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content