• Internetinis seminaras: „Pažinkime Japoniją: darbas ir bendravimas su japonais, Japonijos verslo kultūra“

  Lapkričio 28 d., 10 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Enterprise Europe Network kviečia į nemokamą internetinį seminarą „Pažinkime Japoniją: darbas ir bendravimas su japonais, Japonijos verslo kultūra“.

  Seminaro metu bus pristatyta:

  • Japonijos kultūros pagrindas ir vertybės
  • Japonijos verslo pasaulis ir įmonės
  • Japonijos tarpkultūrinis profilis per tarpkultūrines dimensijas – galios valdymas, samprotavimo būdas, laiko valdymas…
  • Įėjimo į rinką kanalai

  Pranešėjas: Pierre Tuvi

  Pierre’as Tuvi yra Paryžiuje įsikūrusios konsultacinės kompanijos SyVision, remiančios tarptautines įmones, norinčias vystytis Azijoje ir Europoje, įkūrėjas. Jis prižiūri bei aktyviai dalyvauja visose SyVision vykdomose misijose. Su Japonijos ir Europos klientais, norinčiais tobulėti užsienyje, jis dažnai eina vyresniojo konsultanto, vadovaujančio atsakingai komandai, pareigas. Pierre Tuvi teikia įmonėms tarpkultūrines instruktavimo/mokymo paslaugas ir yra dirbęs su beveik visomis didžiausiomis Prancūzijos įmonėmis. Pierre Tuvi turi ypač daug žinių bei patirties šiuose sektoriuose: automobilių, aeronautikos, energetikos, daiktų interneto ir medicinos. Jis taip pat dirba su viešąja įstaiga JETRO (Japonijos išorės prekybos organizacija), kuri priklauso Japonijos ekonomikos, prekybos ir pramonės ministerijai.

  Seminaras vyks ZOOM platformoje.

  Seminaro kalba: anglų

  Registracija iki: lapkričio 27d., 16:00 val.

  *Dalyvavimas renginyje nemokamas, bet registracija  – būtina. Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta registruotiems dalyviams dieną prieš renginį.

  Iškilus klausimams rašykite ingrida.braziuniene@chamber.lt arba skambinkite +370 633 74431

  Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

   

  Data: 2023-11-28, nuo 10:00 iki 11:30
  Registracijos pabaiga: 2023-11-27 16:00:00

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content