• Internetinis seminaras „Pardavimų internetu didinimas pasitelkiant SEO ir Google Ads“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) kartu su Enterprise Europe Network, vasario 18 d.  10:00 – 12:00 val. kviečia į nemokamą internetinį seminarą „Pardavimų internetu didinimas pasitelkiant SEO ir Google Ads“.

  Renginio metu interneto rinkodaros ekspertas Vladas Sapranavičius papasakos, kam naudingi šie du interneto rinkodaros kanalai, kodėl verta neatidėliojant pradėti jais domėtis bei kaip galima kuo greičiau gauti naudą. Jis teigia, jog „Rytų Europoje šie kanalai elektroniniams verslams sugeneruoja apie pusę visų pardavimų, todėl išmintinga yra būtent nuo jų pradėti gilintis į interneto rinkodaros subtilybes.“

  60%  renginio laiko bus skirta SEO  ir 40% – Google Ads.  Pranešėjas atsakys į klausimus kas tai, kam tinka, ko reikia norint pradėti naudoti pristatomas priemones bei pasidalins naudingais patarimais su renginio dalyviais.

  Seminaras skirtas marketingo specialistams bei smulkaus verslo savininkams, norintiems padidinti savo produkcijos pardavimus internete.

   

  Seminaro pranešėjas:  Vladas Sapranavičius – interneto rinkodaros ekspertas su 20 metų patirtimi. Ją kaupė vadovaudamas tarptautinių el. komercijos įmonių rinkodarai, interneto žiniasklaidos priemonėms, konsultuodamas ir šviesdamas Lietuvos bei užsienio verslus. Jis pirmasis Lietuvoje pradėjo mokyti verslus interneto rinkodaros privačiuose bei viešuose seminaruose. Organizavo 14 konferencijų įvairiose šalyse. Parengė 70 tiesioginių šviečiamųjų laidų apie internetinį verslą bei rinkodarą. Įkūrė ir vadovauja interneto rinkodaros mokymų platformai “Webakademija”.

   

   

   

   

  Dalyvavimas seminare nemokamas, bet būtina registracija.

  Seminaro trukmė: 2 val.

  Registracija iki: vasario 17 d. d. 16:00 val.

  Renginys vyks ZOOM platformoje. Dieną prieš renginį užsiregistravusiems dalyviams bus išsiųsta prisijungimo nuoroda.

  Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

  Iškilus klausimams, rašyti el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt

  Data: 2021-02-18, nuo 10:00 iki 12:00
  Registracijos pabaiga: 2021-02-17 16:00:00

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content