• Internetinis seminaras „JAV rinka 2020 metais: ar vis dar perspektyvi?“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia į nuotolinį susitikimą, skirtą supažindinti rūmų narius su situacija užsienio rinkose. Birželio 11 d. (ketvirtadienį) 9:00 val. dalyvaukite internetiniame  seminare apie eksporto į JAV galimybes „JAV rinka 2020 metais: ar vis dar perspektyvi?“.

  Renginio svečias – Lietuvos komercijos atašė JAV Laimutis Abeciūnas. Jis apžvelgs situaciją JAV rinkoje, verslo aplinkos pokyčius, susijusius su ekonomine situacija, eksporto galimybes bei atsakys į Jums rūpimus, iš anksto pateiktus klausimus.

  Prieš paskiriant į komercijos atašė pareigas, Laimutis Abeciūnas daug metų užėmė vadovaujančias pareigas Johnson & Johnson ir Janssen Pharmaceutical kompanijose, konsultavo Lietuvos įmones strategijos, rinkodaros ir pardavimų bei pokyčių valdymo klausimais, buvo “Investuok Lietuvoje” valdybos narys. 2005 m. baigė verslo vadybos magistro studijas Kolumbijos universiteto verslo mokykloje Niujorke. Nuo 2017 m. Laimutis Abeciūnas dirba komercijos atašė Jungtinėse Amerikos Valstijose ir padeda Lietuvos įmonėms įžengti ir plėstis JAV rinkoje.

  Renginio trukmė – 1,5 val.

  Dalyvavimas renginyje nemokamas, bet būtina registracija.

  Visi užsiregistravusieji, prieš renginį gaus nuorodą, per kurią prisijungę galės stebėti pranešimą.

  Klausimus Laimučiui Abeciūnui galite siųsti  el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt iki birželio 10 d.

  Data: 2020-06-11, nuo 09:00 iki 10:30
  Registracijos pabaiga: 2020-06-10 17:00:00

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content