• Intelektinės nuosavybės portfelio formavimas ir valdymas Jūsų įmonėje. Kodėl tai turi rūpėti?

  Enterprise Europe Network, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia į nemokamą seminarą Kaune “Intelektinės nuosavybės portfelio formavimas ir valdymas Jūsų įmonėje. Kodėl tai turi rūpėti?”, kuris įvyks š.m. spalio 7 d. (penktadienį) nuo 12.00 iki 15.00 val., “Žalgirio” arenoje, parodos “Rinkis prekę lietuvišką” metu, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas.

  Šiandieniniame pasaulyje intelektinė nuosavybė dažnai yra viena pagrindinių įmonės vertybių, todėl tinkamas intelektinės nuosavybės valdymas yra itin svarbus sėkmingam verslui. Dažnai įmonių vadovai bei darbuotojai nepilnai supranta, ką ir kokia forma reikėtų saugoti, į ką atkreipti dėmesį, kol tai padaryti būna per vėlu ir įmonė patiria nuostolius įsiveldama į brangius ir ilgai trunkančius teisminius ginčus. Su intelektine nuosavybe susijusios problematikos, įskaitant sugebėjimą identifikuoti susijusias galimybes bei rizikas, supratimas padėtų Jūsų įmonei geriau apsaugoti savo teises, išnaudoti nematerialaus turto potencialą bei išvengti susijusių rizikų.

  Aptarsime:

  Aptarsime kasdien iškylančius su intelektinės nuosavybės teisėmis susijusius klausimus, įskaitant kitų asmenų kūrinių panaudojimo, reklamos, rinkodaros, intelektinės nuosavybės apsaugos internete problematiką, domenų vardų pasirinkimo strategijas, intelektinės nuosavybės apsaugą tarptautinės prekybos kontekste ir pan.

  Po pranešimo – diskusijos bus skirtas laikas individualioms konsultacijoms (14:00-15:00 val.).

  Pranešėjas: Advokatų kontoros SORAINEN teisininkė, Vytė Danilevičiūtė

  Registracija į renginį: el. p. andrius.verbyla@chamber.lt
  , arba telefonu (8 37) 20 12 94.

  Enterprise Europe Network projekto informacijos vadybininkas
  Andrius Verbyla.

  Data: 2011-10-07, nuo 12:00 iki 15:00


Skip to content