• Įmonės strateginis valdymas: strateginių sprendimų priėmimas

  KAUNO PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMAI

  2017 m. kovo 30 d. 9 – 15 val.

  kviečia dalyvauti seminare

  Įmonės strateginis valdymas: strateginių sprendimų priėmimas

  SEMINARAS SKIRTAS:

  Įmonių vadovams, vadovų pavaduotojams, padalinių, skyrių vadovams, grupių lyderiams/vadovams.

  SEMINARO TIKSLAI:

  Įsisavinti: įmonės strateginio potencialo, išorinės aplinkos įvertinimo metodus, strateginių sprendimų alternatyvas, jų taikymo prielaidas.

  Gebėti: įvertinti organizacijos strateginį potencialą bei aplinkos galimybes ir grėsmes, suformuluoti įmonės strateginius tikslus, numatyti organizacijos strateginio vystymosi alternatyvas bei jas įvertinti, suformuoti pagrįstą organizacijos strategiją, numatant ir jos įgyvendinimo organizacinius aspektus.

  PROGRAMA:

  1. Nuo ko pradėti formuojant įmonės strategiją (vertybės, vizija, strateginiai tikslai)?

  2. Sprendimų priėmimo procesas. Gebėjimas analizuoti, generuoti, vertinti, įgyvendinti, kontroliuoti.

  3. Išorinės (nutolusios ir artimos) bei vidinės aplinkos veiksnių analizė.

  4. Strateginių pokyčių valdymo svarba.

  5. Subalansuotų rodiklių sistemos taikymo aspektai (“Balanced Scorecard”, strateginis žemėlapis).

  6. Vykdymo užtikrinimas (be perdėtos kontrolės).

  MOKYMO METODAI

  Mokymas organizuojamas derinant teorines žinias su praktine patirtimi. Dalyviai dalijasi turima gerąja praktika, užduoda jiems rūpimus klausimus.

  SEMINARO LEKTORIUS – turi didesnę nei 15 metų patirtį vadovavimo srityje, iš jų 8 metai tarptautiniu lygmeniu, Linas Gudonavičius. Pastaruoju laikotarpiu užima vadovaujančias pareigas įmonėje (bendrasavininkas), kurios tarp klientų yra ir pasaulyje puikiai žinomų ženklų: DPD Group (GeoPost), PrestaShop, RudeCru, TextMaster ir kt.

  Jau 12 metų dirba lektoriumi/konsultantu, veda seminarus strateginio mąstymo, sprendimų priėmimo, pokyčių valdymo, planavimo, įmonės veiklos scenarijų sudarymo ir kitomis su strateginiu valdymu susijusiomis temomis. Lektorius taip pat teikia individualias su verslo kūrimu ir strateginiu valdymu susijusias konsultacijas.

  Daugiau kaip 30 metų domisi Rytų kovos menais, koordinuoja veiklą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Ukrainoje, kur veda seminarus mokiniams, instruktoriams bei meistrams.

  TARPINIŲ IR GALUTINIŲ UŽDUOČIŲ, SKIRIAMŲ DALYVIAMS ĮGYTŲ IR PATOBULINTŲ KOMPETENCIJŲ ĮRODYMUI, PAVYZDŽIAI:

  Dalyvių įgytų ir patobulintų kompetencijų tarpiniam ir galutiniam vertinimui bus naudojamos įvairių tipų užduotys, siekiant, kad vertinimas būtų kuo objektyvesnis: pvz.,: individualios ir grupinės užduotys, atliekamos užsiėmimų metu, refleksija ir kt.

  Seminaro trukmė: 9.00 – 15.00 val. (kavos pertrauka: 10.15 – 10.30 val., pietų pertrauka 11.45 – 12.30 val.).

  Dalyvio mokestis: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams 40 Eur (plius PVM),

  kitiems klausytojams 60 Eur (plius PVM).

  KPPAR nariams puiki galimybė dalyvauti NEMOKAMAI! Pakvieskite į seminarą du verslo partnerius ar klientus (ne KPPAR narius); jei pakviesite vieną – Jums bus suteikta 50 proc. nuolaida.

  Dalyviai gaus pažymėjimus.

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu (faksu) sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

  Maloniai prašome dalyvio mokestį sumokėti grynais (K. Donelaičio g. 8; kabinetas Nr. 7) arba pervesti nurodytą sumą į Rūmų sąskaitą (įmonės kodas 110068545, a/s LT95 4010 0425 0007 3374 AB DNB bankas arba a/s LT61 7044 0600 0310 5231 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu.

  Raštu įspėjus apie neatvykimą anksčiau kaip prieš 2 d. iki seminaro – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai. Neatvykus į seminarą ir raštu iš anksto apie tai neįspėjus – pinigai negrąžinami.

  Platesnė informacija el. paštu: andreja.starkute@chamber.lt, tel. 8 614 08527.

  Data: 2017-03-30, nuo 09:00 iki 15:00


Skip to content