• FINALINIS POKALBIS: INFORMAVIMO APIE DARBUOTOJŲ ATLEIDIMĄ PSICHOLOGIJA IR PRAKTIKA

  Seminaras vyks sausio 27d. 9.00 -17.00 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų salėje, K.Donelaičio g.8, Kaune.

  KAIP ORGANIZUOTI IR VALDYTI POKALBĮ SU IŠ DARBO ATLEIDŽIAMU ŽMOGUMI?
  KAIP PATĮ IŠEJIMO PROCESĄ PADARYTI MAŽIAU SKAUSMINGĄ ATLEIDŽIAMAM ASMENIUI, ORGANIZACIJOS ĮVAIZDŽIUI IR PASILIEKANTIEMS DIRBTI?

  Kam skirta:

  “Finalinio pokalbio” seminaras skirtas privataus ir viešojo sektoriaus visų lygių vadovams, personalo vadovams ir specialistams – tiems, kuriems tenka kalbėtis su iš darbo atleidžiamais (ar jau atleistais) žmonėmis, taip pat – atsakinėti į pasilikusių darbuotojų klausimus ir tvarkytis su įtempta situacija po pasikeitimų.

  Tiems, kurie nori įgyti daugiau psichologiniu žynių apie pozityvios nuostatos į pasikeitimus formavimą atleidimo iš darbo metu, sužinoti, kaip etiškai ir korektiškai atsisveikinti su darbuotoju, kaip ir kada pateikti jam informaciją apie atleidimą, kaip užkirsti kelią nepageidaujamiems padariniams – pasiliekančių darbuotojų nesaugumui, sumažėjusiam darbingumui dėl įtampos ir pačios organizacijos įvaizdžiui (tuo atveju, jei finalinis pokalbis vyks nekorektiškai). Išmokti, kaip “neuždaryti durų” tokio pokalbio metu – nes nežinia, kur su atleistu iš darbo žmogumi susitiksite po kurio laiko…

  Apie seminarą:

  Seminare bus aptariami vadovų bei patyrusių ir motyvuotų specialistų atleidimo ypatumai. Mūsų rinka yra tiek maža, kad visi galime susidurti joje jau kitą dieną – kaip verslo partneriai, kaip tiekėjai, klientai, derybininkai…Tad procesas atleidimo, kurį lemia susiklosčiusios ekonominės aplinkybės, turi mums užtikrinti tolesnius verslo ir žmogiškuosius ryšius.

  Nuo mūsų bendravimo pabaigos, nuo to, kaip išsiskiriame ir su kokiom mintim bei žodžiais palydime, labai daug priklauso viso santykių laikotarpio, tame tarpe – ir darbo santykių, pasiekimų, ir organizacijos bei patirties joje, ir atliktų darbu, produktų, paslaugų įvaizdžio vertinimas. Padarykime šį procesą žmogišką, etišką ir, kiek įmanoma, mažiau skausmingą kitiems ir patiems sau.

  Seminaro metu lektore, remdamasi savo asmenine ir įvairių organizacijų bei reorganizacijų patirtimi, apibendrins psichologinius atleidimo iš darbo aspektus, pasidalins pamokomis ir klaidomis bei padės rasti sprendimus, kaip elgtis atleidimo iš darbo situacijoje, kai Jums tenka ir “sprendimo vykdytojo”, ir “situacijos švelnintojo” vaidmuo.

  Trukmė:

  1 diena, 8 valandos

  Seminaro metu bus atsakyta į šiuos klausimus:

  • Ką iš esmes keičia darbuotojo atleidimo faktas organizacijoje ir jo gyvenime?

  • Kaip pasirengti nepalankios informacijos pateikimui?

  • Kaip formuoti pozityvią savo ir kitų žmonių nuostatą į pasikeitimus, kai, atrodytų, “nieko gero”?

  • Ką sakyti ir ko verčiau nesakyti “finalinio pokalbio” metu?

  • Kaip elgtis, kad žmogus pats prisiimtu atsakomybę už tolesnę savo karjerą?

  • Kokios ir kodėl būna reakcijos į krizę ir kaip elgtis su kitu žmogumi ir savimi?

  • Kaip “neuždaryti durų”, bet ir netapti “mama” ar “psichologu”?

  • Kaip elgtis su pasilikusiais darbuotojais?

  • Kaip komunikuoti šiuo pasikeitimų laikotarpiu, kad nesustotų darbai ir nesklistų gandai?

  • Kaip su darbuotojų atleidimu yra susijęs “mobing‘as” (psichologinis spaudimas)?

  Seminaro lektorė Aistė Mažeikienė.Verslo praktikė, organizacijų psichologė. Konsultuoja organizacijas nuo 1999 metų: nustato atrankos ir mokymosi poreikius,turi 9 metų patirtį specialistų ir vadovų atrankoje bei “galvų medžioklėje”; atlieka kompetencijų įvertinimą, darbuotojų lojalumo, “slapto kliento” tyrimus, įdiegia klientus aptarnaujančių darbuotojų vertinimo sistemą organizacijose.

  Veda seminarus bendradarbiavimo su “sudėtingais” žmonėmis, veiksmingos prezentacijos, vadovavimo, personalo valdymo ir darbo komandoje organizavimo temomis.

  Seminaro metu dalyviams bus išiduoti pažymėjimai ir dalomoji medžiaga.

  Jūsų investicija

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams seminaro kaina – 120 Lt,
  kitiems klausytojams – 160 Lt.

  Išankstinė registracija

  Apie dalyvavimą seminare prašome pranešti administracijos padėjėjai – referentei Verai Mileikienei tel. (8 37) 20 12 94, el. paštu: vera.mileikiene@chambers.lt.

  Prašome užpildyti dalyvio anketa.
  Jūsųregistracija patvirtinsime atsiųsdami el. paštu (faksu) sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant.

  Data: 2011-01-27, nuo 09:00 iki 17:00


Skip to content