• Esminės tiesos apie darbuotojų motyvaciją

  Gerbiami verslo vadovai!

  Kviečiame į klubo susitikimą gegužės 21 d. 16 val.

  Jaukūs, namus primenantys, kūrybiškumą ir bendradarbiavimą skatinantys ofisai, darbuotojai su šlepetėmis, tryliktas atlyginimas, automobilis, kuras, nemokama automobilio parkavimo vieta miesto centre ir t.t. Šias ir daugelį kitų išorinės motyvacijos priemonių pasitelkia organizacijos, šventai tikėdamos, kad darbuotojų produktyvumas kyla iš jų pasitenkinimo. Tačiau, ar tikrai yra taip? O gal vis tik iš produktyvumo kyla pasitenkinimas? Jei iš tikrųjų yra taip, kas paskatina darbuotojų produktyvumą? Ar mus visus įkvepia tie patys dalykai?

  Darbuotojo motyvacijos valdymas – sudėtingas menas, reikalaujantis kūrybingai derinti įvairius įgūdžius. Norėdami įkvėpti žmones būti išskirtiniais darbe, svarbu padėti jiems įžvelgti veiklos prasmę ir pasijusti reikalingais bei nepakeičiamais. Kartu būtina skatinti asmenines darbuotojų savybes, tame tarpe ir lojalumą organizacijai, tikėjimą jos sėkme, skatinti norą padaryti daugiau nei jam yra patikėta.

  Pranešimu „Esminės tiesos apie darbuotojų motyvaciją“ dalinsis vadovavimo ir personalo valdymo konsultantė, akredituota ICF vadovų ugdymo ekspertė, „TMD partners“  konsultantė Gintarė Varnelė.

  Ekspertinės sritys: efektyvus vadovavimas, lyderystė, individualus vadovų ugdymas (executive coaching), mentorystė, talentų ugdymo programos, emocinė kompetencija. Konsultantė pasižymi sukaupta ilgamete tarptautine patirtimi įvairiose verslo organizacijose. Puikiai išmano gamybinį, paslaugų bei prekybinį sektorius.

  Pranešimo metu metu išgirsite praktiškus patarimus vadovams apie ilgalaikį darbuotojų motyvacijos valdymą, pasitelkiant grįžtamąjį ryšį, individualius karjeros ir ugdymo pokalbius, įtraukiančius susirinkimus bei tinkamą individualių darbo tikslų iškėlimą. Išgirsite  naujausius statistinius duomenis apie šiandienos darbuotojų lūkesčius ir tai, kas juos skatina dirbti našiau.

  Apie dalyvavimą prašome informuoti  el. paštu vera.mileikiene@chamber.lt arba telefonu  8 615 14 483.

  Loading Map....

  Data: 2019-05-21, nuo 16:00 iki 18:00

  Vieta: HOF Hotel Garden, Aukštaičių g. 55, Kaunas


Skip to content