• Elmia Subcontractor 2014

  Verslo susitikimai – sėkmingo verslo pamatas!

  Šio renginio idėja yra trumpų verslininkų susitikimų serija, kurios metu jie gali kalbėtis akis į akį. Šių susitikimų metu Jūs turite galimybę susitikti su potencialiais klientais, tiekėjais ir partneriais, atitinkančiais Jūsų įmonės poreikius. Verslo kontaktų renginiai yra unikali proga susirasti verslo kontaktų bei sudaryti kontraktus.

  Verslo kontaktų renginių patirtis rodo, kad tokie renginiai yra efektyvi priemonė pasiekti norimų rezultatų sutaupant laiką ir pinigus. Praėjusių metų verslo kontaktų renginio dalyvis Tuuli Allasti AB “Plastone” sako: “Tai yra nuostabus būdas susitikti su įmonėmis! Daug produktyvesnis nei aš galėjau įsivaizduoti. Susitikau su trimis įmonėmis ir jau esu gavęs vieną pasiūlymą iš potencialaus kliento. Aš esu labai patenkintas rezultatu!”

  Planuojama, kad šiais metais verslo kontaktų renginyje dalyvaus 150 įmonių iš 20 šalių. Siūlome Jums pasinaudoti galimybe dalyvauti verslo kontaktų renginyje ir susitikti su verslo partneriais, su kuriais greičiausiai neturėsite progos susitikti kitokiais būdais. Praėjusių renginių rezultatai rodo, kad pusė susitikimų paskatino apsikeisti detalesne informacija ir papildomai kontaktuoti, o trečdalis iš jų virto kontraktais.

  Ar Jūs dalyvaujate Elmia Subcontractor kaip dalyvis, gal tik lankote parodą?

  Pasinaudokite galimybe ir padidinkite šansus susirasti partnerius verslo kontaktų renginyje.

  Kodėl verta dalyvauti?

  Kaip pirkėjas – Jūs galite susirasti kvalifikuotus tiekėjus iš Europos dalyvaudami efektyviuose Jums priderintuose susitikimuose.

  Kaip rinkos/pardavimų vadovas – Jūs turite galimybę susirasti klientus Europos rinkoje ir sukurti abipusiai naudingus ryšius su kitais dalyviais.

  Kaip produkto kūrėjas – Jūs galite susirasti partnerius ir aptarti bendro produkto kūrimo, inovatyvių sprendimų ir kt. klausimus.

  Rinka – dalyvaudami kontaktų renginyje pristatote save tarptautinei rinkai.

  Palyginimas – galite įvertinti savo įmonės ir jos gaminių konkurencingumą rinkoje.

  2014 lapkričio 11-12 dienomis

  Elmia, Elmiavagen 11, Jončiopingas, Švedija

  Dalyvio mokestis: vienam žmogui – 2000 SEK (~750 LTL), antram – 1500.Dalyvio registracija: b2match.eu/subcontractorconnect2014

  Sektoriai Elmijoje

  Elmia Subcontractor yra Šiaurės Europos pirmaujanti subkontraktingo paroda įmonėms veikiančioms arba norinčioms veikti metalo apdirbimo, automobilių pramonės srityse ir apimančias šiuo Elmia Subcontractor dalyvių sektorius:

  • Produktai ir komponentai

  • Žaliavos, neapdirbtos arba dalinai užbaigtos žaliavos

  • Gamybos technologijos, apdirbimo metodai

  • Įrankiai ir įranga

  • Dizainas ir projektavimas

  Kas gali dalyvauti?

  • Gamintojai, ieškantys naujų klientų arba bendradarbiavimo partnerių

  • Pirkėjai ieškantys kvalifikuotų tiekėjų ir kitų bendradarbiavimo partnerių

  • Produkto kūrėjai, ieškantys partnerių produkto arba technologijos vystymui, inovatyvių sprendimų paieškai

  Kaip dalyvauti?

  1. Galite dalyvauti kaip parodos dalyvis arba svečias

  2. Tinklalapyje b2match.eu/subcontractorconnect2014
   užpildykite įmonės profilį aprašydami įmonės veiklos sritį, veiklas, kokio tipo bendradarbiavimo ieškote arba siūlote. Kuo tiksliau aprašysite savo profilį, tuo geresnį rezultatą galėsite pasiekti susitikimų metu.

  3. Visos prisiregistravusios įmonės bus pateikiamos interaktyviame kataloge b2match.eu/subcontractorconnect2014

  4. Galėsite pasirinkti su kokiomis įmonėmis esančiomis kataloge norėsite susitikti ir atvirkščiai, įmonės galės pasirinkti Jus. Pasirinkimai pavirs į Jūsų individualų susitikimų grafiką.

  5. Susitikimai vyks dvi dienas verslo kontaktų zonoje parodos Elmia Subcontractor erdvėje. Kiekvienas susitikimas užtruks 25 minutes ir po kiekvieno jų bus 5 minučių pertrauka.

  Turite klausimų?

  Enterprise Europe Network Jums padės. Kreipkitės:

  Edmundas Cylikas, +370 37 201491, cylikas@chamber.lt

  Aivaras Knieža,+370 37 229212, aivaras.knieza@chamber.lt

  Dalyvių atsiliepimai

  Jonhson Controls sulaukė daugiau nei 100 pakvietimų į susitikimus!

  Dalyvaudami praėjusių metų Elmia Subcontractor 2013 parodoje, Švedijos įmonė Johnson Controls gavo daugiau kaip 100 pakvietimų iš susidomėjusių įmonių susitikimams. Švedijos įmonė yra pasaulinė rinkos lyderė gaminanti efektyvumą didinančius ir energiją tausojančius produktus automobilių pramonėje, įmonėje dirba 168 000 darbuotojų 125 šalyse. Įmonė taip pat lyderiauja automobilių interjero srityje.

  “Šie metai jau yra penktieji mums šioje parodoje. Dalyvaudami verslo kontaktų renginyje mes galime apžvelgti, kas dedasi rinkoje. Tai yra puiki priemonė per trumpą laiką gauti daug informacijos.” Teigia Stefan Zackrisson, pirkimų vadovas įmonėje.

  ” Verslo kontaktų renginys yra puikus priedas prie dalyvavimo parodoje. Tay yra puikus būdas surasti naujus tiekėjus ir būtent dėl šios priežasties mes grįžtame į šį renginį kiekvienais metais.” Stefan Zackrisson ir Artur Bielinski – pirkimų vadovai Johnson Controls.

  Didžiausias verslo kontaktų renginių privalumas yra tas, kad visi dalyvaujantys siekia to paties – kurti verslą.

  Edward Kubalski pats dalyvauja parodoje kaip svečias dar nuo septinto dešimtmečio vidurio ir matė, kaip šį paroda augo, bei kokia ji tapo svarbi jos dalyviams. Visos šios parodos viršūnė yra verslo kontaktų renginys.

  “Verslo kontaktų renginys yra labai gudrus būdas susitikti su naujais klientais. Tai yra neįtikėtinai laiką taupanti priemonė sugebanti suburti verslininkus į tą pačią erdvę su tuo pačiu tikslu. Šiandien aš susitikau su įdomiomis įmonėmis iš Vokietijos ir Indijos. Jau daug metų dalyvauju kontaktų renginyje ir visada jis būna man naudingas. Edward Kubalski – Kubalski Trading AB


  Data: 2014-11-11 - 2014-11-12, nuo 08:00 iki 17:00


Skip to content