• Elektroninių dokumentų valdymas, praktika, esminiai aspektai įstaigose ir organizacijose

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai

  2016 m. spalio 13 d.

  kviečia į praktinį seminarą

  “Elektroninių dokumentų valdymas, praktika, esminiai aspektai įstaigose ir organizacijose”

  Pagal 2013-03-13 Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą Nr. 228 ministerijos, Vyriausybės kanceliarija, Vyriausybės įstaigos, įstaigos prie ministerijų, kitos Vyriausybei atskaitingos valstybės institucijos ir įstaigos nuo 2016-01-01 privalo vietoj korespondencijos siuntų tarpusavyje ir kitiems juridiniams bei fiziniams asmenims siųsti tik elektronines siuntas per e-siuntų pristatymo sistemą. E-siuntų pristatymo sistema siekiama paskatinti elektroninių dokumentų naudojimą šalies mastu. Rekomenduojamas šis nurodymas Valstybei neatskaitingoms institucijoms ir savivaldybių įstaigoms.

  Siekiant sumažinti popierinių dokumentų apyvartą ir su jų rengimu ir saugojimu susijusias išlaidas, įstaigos ir organizacijos skatinamos keistis elektroniniais dokumentais. Įstaigos vadovas sprendžia, kokios informacinės technologijos naudojamos įstaigoje elektroniniams dokumentams valdyti, elektroninių dokumentų valdymo sistemai kurti ir palaikyti; įstaigos privalo priimti elektroninius dokumentus ir užtikrinti jų išsaugojimą.

  PROGRAMA:

  • Elektroninių dokumentų valdymo proceso teisinis reglamentavimas

  • Vadovo atsakomybė, dokumentų valdymo procesų organizavimas, reglamentavimas ir įteisinimas įstaigose

  • Elektroninio dokumento sąvoka, rūšys, elektroniniai parašai – praktinis panaudojimas

  • Elektroninių dokumentų valdymo sistema, kaip pasirinkti? Privalomos ir galimos elektroninių sistemų funkcijos (įstaigos – organizacijos, naudojančios elektroninių dokumentų valdymo sistemas Lietuvoje)

  • Elektroninių dokumentų rengimo procedūra (rengimas, derinimas, vizavimas, pasirašymas)

  • Elektroninių dokumentų registravimas ir tvarkymas. Užbaigtų bylų apskaita, elektroninių dokumentų saugojimas

  • Popierizmo mažinimas ir popierinių dokumentų perkėlimo į elektroninę dokumentų valdymo sistemą pereinamasis laikotarpis (pokyčiai dokumentacijos plane, apyrašuose, įstaigos tvirtinamuosiuose teisės aktuose)

  • Laukiami rezultatai, praktinis taikymas šiandien

  LektorėRasa Rockinienė, turinti daugiau nei 10 metų darbo patirtį dokumentų valdymo ir archyvavimo srityje. Dirbo du metus vyr. buhaltere nedidelėje prekybinėje įmonėje. Nuo 2010 m. veda seminarus ir nuotolinius mokymus dokumentų rengimo ir archyvavimo temomis, teikia teisines paslaugas. Nuo 2010 m. gegužės dirba lektore UAB “Globalios idėjos” bei bankroto administratorės kontoroje – padeda administruoti bankrutuojančias įmones. Nuo 2013 m. vasario 25 d. lektorė veda mokymus Europos Sąjungos lėšomis finansuojamose programose “Vietos veiklos grupių administracinių gebėjimų ugdymas” ir “Dokumentų valdymas nevyriausybinėje organizacijoje”.

  Seminaro trukmė: 9.00-14.00 (kavos pertraukėlė: 11.30-11.45)

  Seminaro kaina: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams – 30 Eur, kitiems klausytojams – 50 Eur.

  Dalyviams bus išduoti pažymėjimai, metodinė medžiaga, kurią galės naudoti tiesioginiame darbe.

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu (faksu) sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu.

  Raštu įspėjus apie neatvykimą anksčiau kaip prieš 2 d. iki seminaro – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai. Neatvykus į seminarą ir raštu iš anksto apie tai neįspėjus – pinigai negrąžinami.

  Platesnė informacija el. paštu irma.taparauskiene@chamber.lt
  , tel. (8 37) 229212

  Data: 2016-10-13, nuo 09:00 iki 14:00


Skip to content