• Eksportuotojų klubo šventinis susitikimas

   

  …dar vieni metai skuba link pabaigos. Kaip jau tapo tradicija, gruodžio 7 d., 13:30 val., kviečiame į šventinį Eksportuotojų klubo susitikimą! O jis nusimato tikrai ne tik įdomus ir turiningas, bet ir kupinas geros atmosferos ir staigmenų!

  Renginio svečias – Paulius Kovas – jachtos kapitonas, lektorius, koučeris, krizių valdymo konsultantas.

  Prieš keletą metų P. Kovas išleido knygą „Gyvenimas audroje“, kurioje buriavimo ir verslo patirtis papildė viena kitą. Jos susiliejo į vieną lyg nerimstantys vandenys ir netikėtai išplukdė tam tikrus atsakymus, vienos ar kitos keblios situacijos sprendimus.

  Kaip nepasiduoti panikai ir stresui? Ko mus moko štormas? O štilis? Koks turėtų būti kapitonas arba apskritai lyderis? Kokios jo savybės įkvepia pasitikėjimą, o kokios kelia sumaištį? Kur yra demokratijos ribos? Kaip suvaldyti ir sutelkti kūrybingam darbui skirtingų žmonių komandą?

  Laivui plaukti per nepažįstamus vandenis padeda gera navigacija. Verslo jūroje pagrindinis navigatorius – žinios, teisingas situacijos įvertinimas, išmoktos patirties pamokos. Plaukiant jūromis išmoksti daugybę pamokų, kurias gali pritaikyti verslo kasdienybėje: jachta – tai įmonė su savomis taisyklėmis, įgula – kolektyvas, kapitonas – vadovas, audra – krizė, jūra – verslo erdvė.

  Lektorius dalinsis savo patirtimi ir patarimais, kaip elgtis verslo kasdienybėje, paremtais daugiau nei 50 metų buriavimo ir daugiau nei 20 metų vadovavimo patirtimi.

  Renginys skirtas tik Eksportuotojų klubo nariams. Išankstinė registracija būtina.

  Apie dalyvavimą prašome informuoti iki gruodžio 5 d. el.paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt
  Tel. pasiteiravimui: 8 602 92901

  Loading Map....

  Data: 2023-12-07, nuo 13:30 iki 17:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas


Skip to content