• Eksportuotojų klubo susitikimas įmonėje DOVAINA

  Eksportuotojų klubo susitikimas įmonėje DOVAINA

  Balandžio 21 d. 15:00 val.

  Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Dovainonių k., Uolės g. 16

   

  UAB „Dovaina“ – inovatyvi, pažangi maisto pramonės įrangos gamintoja, veiklą skaičiuojanti nuo 1992 metų. Kompanija yra vienintelė duonos pramonės įrenginių gamintoja Pabaltijyje ir Rytų Europoje, galinti klientams pasiūlyti savo paslaugas nuo įrangos projektavimo iki jos paleidimo.

  „Dovainoje“ gaminama įranga, naudojama visuose duonos kepimo procesuose, pradedant duonos kepimu ir baigiant pakavimu: duonos pjaustymo ir pakavimo linijos, batonų įpjovimo linijos, duonos aušinimo įranga, sausainių ir meduolių kepimo linijos ir pan. Įmonės klientai  Lietuvos ir užsienio aukšto našumo industrinės duonos kepyklos, per parą iškepančios po 10-200 tonų ir daugiau duonos ir duonos gaminių.

  Įmonė eksportuoja 95 % savo produkcijos. Pagrindinės šalys: Jungtinė Karalystė, Švedija, Norvegija, Danija, Ispanija, Ukraina, Rumunija, Lenkija, Čekija, Slovakija, Kazachstanas, Azerbaidžanas, Pietų Afrikos Respublika, Kolumbija ir t.t.

  UAB „Dovaina“ taip teikia metalo apdirbimo paslaugas (pjovimas lazeriu, juostiniu ar diskiniu pjūklu; CNC, 3D bei universalus frezavimas; vamzdžių frezavimas; CNC bei universalus tekinimas, metalo lenkimas, valcavimas, sriegimas, gręžimas, suvirinimas, šlifavimas, gruntavimas ir dažymas ir t.t.), nestandartinių gaminių, detalių, ruošinių ir konstrukcijų gamybos bei surinkimo paslaugas.

  P.S. Renginys skirtas tik Eksportuotojų klubo nariams.

  Papildoma informacija ir registracija el. paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt; tel.: 8 602 92901

  Loading Map....

  Data: 2022-04-21, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: UAB „Dovaina“, Uolės g. 16, Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Dovainonių k.


Skip to content