• Eksportuotojų klubo susitikimas įmonėje „Doleta“

   

  Rugpjūčio 20 d. 15:00 val.

  Vilniaus g. 52, Jieznas, Prienų r.

   

  UAB „Doleta“ nuo 1992 m. specializuojasi individualių langų, durų bei žiemos sodų fasadų gamyboje. Jų langų ir durų gamykla Jiezne yra viena seniausių Lietuvoje.

  Sukauptas žinias ir patirtį dešimtmečiais skaičiuojančios įmonės gaminama produkcija vertinama ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose – daugiau nei 80 proc. savo gaminių UAB „Doleta“ eksportuoja į Europą, Aziją ir Šiaurės Ameriką.

  Įmonė garsėja kaip aukščiausios kokybės individualių medinių langų gamintojai ir pažangių, nestandartinių – unikalių sprendimų kūrėja. Modernūs įrenginiai, aukščiausios kokybės žaliavos, diegiamos naujos technologijos, nuosava laboratorija bei ypač aukštos kvalifikacijos įmonės inžinierių komanda leidžia ne tik sekti gaminių tendencijas, bet ir jas kurti.

   

  Kviečiame dalyvauti!

  P.S. Renginys skirtas tik Eksportuotojų klubo nariams.

  Privaloma išankstinė registracija (iki rugpjūčio 18 d.) el.paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt

   

  DĖMESIO! Nuo birželio 17 d. renginiai turi būti organizuojami ir vykdomi laikantis žmonių srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų. Laikantis reikalavimų, renginio dalyviai patalpose privalo dėvėti apsaugines, veidą dengiančias kaukes, dezinfekuotis rankas bei laikytis saugaus 1 m atstumo.

   

  Loading Map....

  Data: 2020-08-20, nuo 15:00 iki 18:00

  Vieta: UAB „Doleta“, Vilniaus g. 52, Jieznas


Skip to content