• Eksportuotojų klubo susitikimas: Efektyvi tarpasmeninė komunikacija ir įtakos darymas

  EKSPORTUOTOJŲ KLUBO narius

  kviečiame į susitikimą-mokymus

  EFEKTYVI TARPASMENINĖ KOMUNIKACIJA

  IR ĮTAKOS DARYMAS

  Mokymai paremti Nigel Risner “ZOO” (Zoologijos sodas) metodika žmonių skirstymu į tipažus pagal elgseną: liūtas, beždžionė, delfinas ir dramblys.

  Išmoksite atpažinti save ir kitus (kolegas ir darbuotojus, pavaldinius, klientus, tiekėjus ir kitus asmenis, su kuriais bendraujama tiesiogiai, raštu, telefonu), turėsite galimybę patikrinti ir taikyti efektyvios komunikacijos, delegavimo, susišnekėjimo principus, atsižvelgiant į žmogaus tipažą.

  Mokymai pasižymi dideliu praktiniu pritaikomumu ne tik kasdienybėje, bet ir darbe. Nepraleiskite progos pagilinti žinias apie žmonių tipus ir išsiaiškinti, kaip galima daryti jiems įtaką ir efektyviai komunikuoti!

  Lektorius: Justas Gavėnas – sertifikuotas vadybos konsultantas (CMC), mažmeninės prekybos ekspertas, apmokytas LEGO® Serious Play™ treneris, UAB “Talentų namai” vadovaujantis partneris, turintis daugiau nei 10 metų patirtį mažmeninės prekybos, pardavimų, klientų aptarnavimo ir marketingo, strateginio valdymo ir vadybos srityse.
  Konsultuoja efektyvios prekybos klausimais, marketingo planavimo, naujų produktų vystymo, klientų lojalumo, prekinių ženklų valdymo, strateginio planavimo, konkurencinių pranašumų, veiklos efektyvumo temomis.

  Susitikimas-mokymai vyks:

  kovo 23 d. (ketvirtadienį) 13-17 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose

  K. Donelaičio g. 8 Kaunas.

  Maloniai lauksime Jūsų atvykstant!

  P.S. renginys skirtas tik Eksportuotojų klubo nariams.

  Kontaktai pasiteiravimui: tel. 8 37 229212 el.paštas: irma.taparauskiene@chamber.lt

  Data: 2017-03-23, nuo 13:00 iki 17:00


Skip to content