• Eksportuotojų klubo susitikimas „Drąsa būti pažeidžiamam“

  Birželio 20 d., 15 val., Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Eksportuotojų klubas kviečia į renginį „Drąsa būti pažeidžiamam“.

  Klubo svečias ir pranešėjas – Žilvinas Beniušis – teatro ir televizijos aktorius bei režisierius. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorius. Organizacijos „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ mentorius. Verslo mokymų įmonės „Grand Partners“ ugdymo partneris. „Šiuolaikinės Intelektualios Klounados Teatro“ įkūrėjas.  Vilniaus miesto vicemerės patarėjas. Teatro studijos „Ko tu nori?“ vadovas.

  Susitikimo metu kalbėsime apie drąsą ir pažeidžiamumą darbe.
  Pažeidžiamumas tai – leidimas būti pamatytam kitų su visomis savo svajonėmis, jausmais ir baimėmis. Būtent jis yra kelias į tikrą autentišką ryšį. Žmonės bijo būti atskirti, atmesti, todėl stengiasi neparodyti savo pažeidžiamumo, nes mano, kad būtinai turi būti tobuli ir tik tada juos kiti priims. Užgniaužus pažeidžiamumą sumažėja ir gebėjimas išjausti situacijas, tuomet reaguojama neorganiškai, dirbtinai. Aplinkiniai tai pradeda jausti ir taip vienas nuo kito „užsikrečiant“, visą darbovietės bendravimo kultūra gali pavirsti į dirbtiną. Ypač komandų vadovai turi elgtis taip, kad šalia jų nereikėtų apsimetinėti, o tai padaryti galima tik patiems esant pažeidžiamiems.

  Renginys skirtas Eksportuotojų klubo nariams.

  Renginys nemokamas. Išankstinė registracija būtina.

  Apie dalyvavimą prašome informuoti iki birželio 18 d. el.paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt
  Tel. pasiteiravimui: 8 602 92901

  Loading Map....

  Data: 2024-06-20, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas


Skip to content