• Eksportuotojų klubo susitikimas AB „ITAB Lithuania”

  Kovo 23 d. Eksportuotojų klubo nariai kviečiami apsilankyti įmonėje AB „ITAB Lithuania“.

  AB „ITAB Lithuania“ veiklą pradėjo daugiau nei prieš 30 metų, tik anuomet ji vadinosi kitaip, o dabartinį vardą gavo tapusi ITAB grupės dalimi. ITAB – 24 Europos šalyse veikianti parduotuvių įrengimo sprendimų kompanija, turinti net 15 nuosavų gamyklų. Viena jų – Kaune.

  AB „ITAB Lithuania” siūlo visas parduotuvių įrengimui reikalingas paslaugas nuo idėjos iki rakto. Įmonė projektuoja, gamina ir montuoja įrangą nuo lentynų ar vitrinų iki sudėtingiausių savitarnos kasų bei tinkamiausių apšvietimo koncepcijų.

  Įmonės klientai – Baltijos ir Šiaurės Europos šalyse įsikūrę didieji prekybos ir paslaugų tinklai: „Iki“, „Norfa“, „Rimi“, „Maxima“, „CircleK“, „Eurokos“, „Audimas“, „Ombrepura“, „Douglas“, „Timebar“, „Samsung“, taip pat mažesni vietiniai parduotuvių tinklai, elektronikos prekių ir vaistinių tinklai bei unikalių koncepcijų ir sprendimų reikalaujančios pavienės parduotuvės.

  Vizito metu turėsime išskirtinę galimybę pamatyti kaip vyksta gamybos procesai, išgirsti apie įmonės įgyvendinamus projektus ir artimiausius planus.

  Susitinkame kovo 23 d., 15 val., „ITAB Lithuania“ ofise (Draugystės g. 12, Kaune).

  Renginys skirtas tik Eksportuotojų klubo nariams.

  Papildoma informacija ir registracija el. paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt, tel. 8 602 92901

   

  Loading Map....

  Data: 2023-03-23, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: ITAB Lithuania, Draugystės g. 12, Kaunas


Skip to content