• Eksportuotojų klubo nuotolinis susitikimas „Pardavimų ir marketingo duetas vystant naują prekinį ženklą ir tarptautinius pardavimus“

   

  Eksportuotojų klubo narius ir tuos, kam įdomi klubo veikla, kviečiame  į nuotolinį susitikimą, kurio svečias ir pranešėjas – Aivaras Bakanas.

  A. Bakanas  – vienas iš „Millo“ įkūrėjų, šiuo metu einantis komercijos direktoriaus (angl. Chief Commercial Officer) pareigas. Jis yra sukaupęs daugiau kaip 15 metų patirties eksporto rinkose, įvairiuose pardavimų kanaluose bei verslo plėtros srityje. Prieš tai Aivaras buvo lietuviško startuolio „Deeper“ pardavimų vadovu. Prisijungęs vos prie kelių žmonių komandos, kartu su ja per penkerius metus išaugino įmonę iki 65 žmonių, o metinė apyvarta, pakilusi nuo nulinės iki 10 milijonų eurų, apėmė partnerių tinklą iš daugiau nei 50 šalių. Kaip jis pats sako: „tam pasitarnavo puikūs derybiniai įgūdžiai, sukaupta patirtis, didžiulis verslo atstovų pažinčių ratas visame pasaulyje, bet svarbiausia – pozityvumas ir didžiulius entuziazmas, tikėjimas tuo ką darai.”

  Pranešime bus kalbama apie:

  – Ką reiškia iš esmės naujos technologijos/produkto vystymo pradžia, kaip tai atrodo;

  – Kokie kanalai pardavimams egzistuoja, kuriuos kada rinktis;

  – Kokie įrankiai egzistuoja pardavimų kanalų vystymui, ir kaip tam padeda marketingas;

  – „Brand“ ambasadorių programos reikšmė / nauda / galimybės

  Na ir  žinoma, bus daug pavyzdžių, kaip sako pranešėjas, – „paimtų ne iš vadovėlių, o iš realių darbinių situacijų, sėkmių ar net paties padarytų klaidų“.

   

  Prašome registruotis iki gegužės 20 d. 17 val. el.paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt

  Renginio dieną Jums bus išsiųsta nuoroda prisijungimui (per Zoom programą).

  Data: 2020-05-21, nuo 15:00 iki 17:00


Skip to content