• Eksportuotojų klubo nuotolinis susitikimas

  Eksportuotojų klubo nuotolinis susitikimas

  Covid-19 ir Ukrainos įvykių įtaka verslui 2022 ir vėliau – „navigacija audringame vandenyne“

  Atsižvelgiant į pasaulyje vykstančius įvykius, 2022-uosius ir ateinančius 2-3 metus turėtume laikyti pereinamuoju laikotarpiu. Tai laikas, kai radikalių įvykių pasekmės operatyviai neišsispręs ir kai normalus rinkų ar politikos veikimas negalės būti laikomas savaime suprantamu dalyku.
  Tačiau turime judėti į priekį, turime rasti socialinių, ekonominių ir politinių priemonių, kaip valdyti kylančias geopolitines, ekonomines, technologines ir klimato kaitos rizikas.

  Rizikos kelia daug iššūkių, tačiau jos taip pat pateikia aiškias galimybes ir aiškias veiklos gaires, kaip judėti į priekį.

  Apie visa tai kalbės ir diskusijas inicijuos Eksportuotojų klubo svečias Philip Ammerman – konsultantas, investicijų patarėjas, verslininkas, konsultuojantis startuolius bei kitas įmones skaitmenizacijos, internacionalizacijos ir investicijų skatinimo klausimais nuo 1994 m.
  Philip Ammerman yra kilęs iš Atėnų, Graikijos, nuo 2016 m. gyvena Kipre ir daugiau nei 150 dienų per metus keliauja. Jis sėkmingai įgyvendino įvairius projektus daugiau nei 40-yje šalių, gyveno ir dirbo Graikijoje, Kipre, Vokietijoje, Prancūzijoje ir JAV. Nuo 2004 m. Philip darbuojasi ir Lietuvoje, dėsto strategiją ir technologijas ISM universitete, konsultuoja verslo klasterius, universitetus internacionalizacijos ir augimo klausimais.

  Daugiau informacijos čia.

  Renginys vyks anglų kalba, online. Užsiregistravusiems dalyviams prieš renginį bus atsiųsta Zoom prisijungimo nuoroda.

  P.S. Susitikimas skirtas Eksportuotojų klubo nariams bei Rūmų nariams, dirbantiems eksporto srityje bei pageidaujantiems prisijungti prie Eksportuotojų klubo.

  Papildoma informacija ir registracija el. paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt; tel. 8 602 92901

  Data: 2022-03-24, nuo 15:00 iki 17:00


Skip to content