• Eksportuotojų klubas

  EKSPORTUOTOJŲ KLUBO narius

  kviečiame į susitikimą, kuris vyks

  birželio 11 d. 15 val.

  UAB “Aconitum”, Inovacijų g. 4, Biruliškių k., Kauno raj.

  Nuoroda žemėlapyje: https://goo.gl/VXoLcS

  UAB “Aconitum” – viena iš vaistų ir maisto papildų gamybos lyderių Lietuvoje, kuri farmacinę veiklą vykdo jau 15 metų.

  UAB “Aconitum” šiuo metu rinkai tiekia maisto papildus, receptinius ir nereceptinius vaistinius preparatus bei homeopatinius vaistinius preparatus.

  Įmonė gali pasigirti ne tik naujausiomis technologijomis gamybos sektoriuje ir laboratorijose, bet ir išskirtine savo preparatų kokybe. Kiekvienais metais įmonėje pagaminama ir į rinką išleidžiami daugiau kaip 5 nauji preparatai. Įmonė turi “Geros gamybos praktikos” (ang. GMP – Good Manufacturing Practice) pažymėjimą. Produktų gamyboje įdiegta Rizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų sistema (RVASVT).

  UAB “Aconitum” gaminiai ir veikla ne kartą įvertinti aukštais apdovanojimais: 9 aukso medaliais, 6 prizais už inovacijas, tarptautiniu “Baltijos šalių inovacijų prizu”, įmonės “Žinių ekonomika” apdovanojimu ir net trejus metus iš eilės (2010 m., 2011 m. ir 2012 m.) pelnytas apdovanojimas – “Metų eksportuotojas”.

  UAB “Aconitum” glaudžiai bendradarbiauja ir vykdo įvairius projektus su partneriais iš daugiau nei 20 šalių: Norvegijos, Danijos, Anglijos, Baltarusijos, Kazachstano, Rytų Azijos šalių (Vietnamo, Taivano, Tailandoir kt.).

  Eksportuotojų klubo nariai turės išskirtinę galimybę apsilankyti UAB “Aconitum” laboratorijoje, išgirsti apie gaminių kūrimo procesą, bendrovės veiklą. Įmonės atstovai pasidalins partnerių ir klientų paieškos praktika, papasakos apie eksporto plėtrą.

  Kviečiame aktyviai dalyvauti!

  Prašome apie dalyvavimą pranešti iki birželio 9 d. el.paštu: irma.taparauskiene@chambers.lt

  Data: 2015-06-11, nuo 15:00 iki 17:00


Skip to content