• Eksportuotojų klubas

  Mieli Eksportuotojų klubo nariai,

  Pasitikdami gražiausias metų šventes ir palydėdami besibaigiančius 2015 – uosius metus, susitikime gruodžio 17 d. 15 val. jaukiam pasibuvimui kavinėje “Green Cafe” (Laisvės al. 46, Kaunas)

  Ar dažnai, gerdami rytine kavą, susimąstome apie jos ilgą kelionę iki mūsų puodelio?

  Kavinėje “Green Cafe” dalyvausime interaktyvioje edukacinėje – pažintinėje programoje “Kavos kelias”, susipažinsime su kavos kelio etapais. Pasakojimas bus papildomas vaizdinėmis priemonėmis, skonio ir uoslės “treniruotėmis”.

  “Kavos kelio” metu išgirsime daug naudingų ir praktiškų dalykų: kaip atskirti kavos pupeles, kaip laikyti kavą namuose, kaip atskirti šviežią kavą nuo senos, kaip reikėtų gerti kavą, kad pajustume tikrąjį jos skonį, galėtume mėgautis aromatu? ir t.t.

  Susipažinsime su kavos degustavimo subtilybėmis ir taisyklėmis, mėgausimės UAB “Kavos bankas” plantacijoje Brazilijoje išauginta kava, bendrausime ir šauniai leisime laiką neformalioje aplinkoje.

  Dalyvių skaičius ribotas! Prašome visus, ketinančius atvykti į susitikimą, pranešti apie tai iki gruodžio 14 d. el.paštu: irma.taparauskiene@chambers.lt

  P.S. Eksportuotojų klubo nariams dalyvavimas renginyje nemokamas, kitiems dalyviams – 10 Eurų asmeniui.

  Data: 2015-12-17, nuo 15:00 iki 18:00


Skip to content